Příspěvky uživatele - 37.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
Mohol by som sa informovať že ako ste prišli ku sume 2000 motohodin?  Ono stroje v profi nasadení majú ročne nabehané typicky medzi 500 - 700 motohodinami.Na základe tohoto mi pripadá Váš údaj pomerne dosť zaujímavý.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Pán 103 - Mám pracovné auto.Minule som kamarátovi viezol asi 150km E-čkového medveďa. Keď sme zastali pred jeho barákom tak mi išli lopatky opadať..Zaujímalo by ma čo na to poviete.Sú dve možnosti, buď je to katastrofálna ergonómia asi dva roky... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Mám chvíľu času tak môžem vyjadriť pár myšlienok:  Stroje typu farma alebo profi pri občasnom použití na prípravu palivového dreva pre 1-2 domácnosti jednoducho nezoderiete.Tieto stroje typicky umierajú  "na starobu" poprípade na chybu... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Stihlka je jednoznačne spoľahlivejšia. A vo všetkých ostatných parametroch je minimálne porovnateľná.Zdôrazňujem minimálne.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika