Příspěvky uživatele - 209.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.1.2015
Zdravím, Stando, určitě budete mile překvapený rozdílem velikosti rostlin a množstvím plodů ve skleníku a mimo něj. K Vašim dotazům: ve skleníku bývá v noci zpravidla o 3-4°C teplota vyšší, než venku, takže na Vašem místě, kde máte skleník, bych... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.1.2015
Tak já mám zahrady především jako užitkové a bílá barva je moje oblíbená. Ale proti gustu žádný dišputát, že ano.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.1.2015
Všem vám přeju mnoho úspěchů se stříškami. Někdy tak v 1988 jsem to zkoušel taky, ale nebylo to ono. Moc práce a málo užitku. Největší problém byl při bouřkách, nejen kvůli větru, ale že při nich zpravidla neprší seshora dolů, ale často, vlivem... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.1.2015
Bílím. Ale jen kmen a jen mladší stromy tak do 15 let s hladkou kůrou. Na staré rozpraskané borce nátěr těžko ulpívá. Bílím zpravidla až začátkem února, kdy ještě bývá v noci slušný mráz a přes den už je slunce dost vysoko. Navíc pokud svítí celý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika