Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila nestartuje, 22.3.2014
Dobrý den, opět všem děkuju za podněty a rady a zařídím se podle nich. Chápu, co měl na mysli pan Standa: nepřepísknout bypass natolik, aby olej volil snazší cestu obtokem zpět do nádržky a k otvoru na lištu se dostalo jen malé množství slabě... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 21.3.2014
Sakra - a tak to vypadalo hezky... Děkuju za upozornění, Stando. Můžu se zeptat, co si myslíte o tom zmenšení průřezu výstupního otvoru z tělesa pily do mazacího kanálku lišty? Natlačil bych tam kousek pryže s menším otvorem, než je stávající. Tlak... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 21.3.2014
Myslím, že místo tam bude a to T v bypassu je dobrý nápad - děkuju za tip a podumám. Všem díky za pomoc a hezký víkend!
Pila nestartuje, 21.3.2014
Dobrý den, čerpadlo rozebíratelné určitě je, ovšem tohle pouze jednou - jde o plastovou uzavřenou sestavu, takže smůla, že? Napadlo mne omezit množství dávkovaného oleje zmenšením průřezu dávkovacího otvoru u lišty (třeba vložením pražové ucpávky s... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 20.3.2014 Obsahuje fotku
Já jsem právě netušil nic o historii stroje - chyběl startér, byly ulámané západky a vykousaná baňka primeru. Vodiče od vypínače ležely nezapojené pod víkem u karburátoru, plyn nezabíral, jelikož bowden nebyl uchycený v dorazu apod. Předtím se ve... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 20.3.2014 Obsahuje fotku
A ještě:
Pila nestartuje, 20.3.2014 Obsahuje fotku
Zkusil jsem v mezích omezovačů protočit škrtícími šrouby L a H, po nastartování a doladění volnoběžných otáček (byly příliš vysoké a točil se i řetěz) i za pomoci T dorazu už je vše v pořádku. Pila naskočí studená i teplá, volnoběh klidný, spojka... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 20.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravím a děkuju pěkně - tu netěsnost bych takřka s jistotou (99%) vyloučil - na karteru je plastový sací kus s těsněním, ten jsem přitáhl pečlivě a šrouby zajistil tmelem. Pak je další těsnění a karburátor, i ten je pečlivě přitažený. Nad ním už jen... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 20.3.2014
I Vám moc děkuji za tipy - karburátor jsem zatím nerozebíral, pokud k tomu dojde, objednám si nejprve opravářský kit membrán a ventilů. Pila se po jednodenní odstávce pod palivem a několikerém promačkání primeru a proplavení karburátoru rozhodla... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 20.3.2014
Děkuju za snahu poradit, pane Stando - tím profouknutím difuzoru nemyslím přímo čištění volnoběžných trysek u plynové klapky nebo jiných, jen při otevřených klapkách sytiče a plynu jsem nasměroval pistoli z cca 5 cm před karburátorem směrem k... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 19.3.2014
Dobrý den, nechci zakládat nové téma, tak pokračuji v tomto. Dostala se mi pod ruku nebožka Einhell MKS 38/41 (další z klonů McCullochů řady 8xx, prodávaný i pod jmény AL-KO, Farmer, Talon, atd.), původně zamýšlená jako dárkyně ND na totálně... celý příspěvek >
Netěsnící průchodka, 16.3.2014
Děkuju za rozšíření obzoru, Stando - na některou nekvalitní pryž (typicky čínská) stačí dokonce jen čistá voda: takhle mi odešly o-kroužky na levných plastových hadicových spojkách z OBI a těsnění u čerpadla Einhell. Popraskaly na povrchu a po čase... celý příspěvek >
Netěsnící průchodka, 15.3.2014
Ještě mě napadlo navléct na tu drážku průchodky gumičku, která by její obvod zvětšila a utěsnila (jako radil Standa tu instalatérskou pásku) - buď nějaký O kroužek ze sortimentu vodo-topo, co bude sedět rozměry, nebo obyčejnou na culíky. Utěsnit by... celý příspěvek >
Castor CP 510 (případně CP 522) zkušenosti, 14.3.2014
Zkoušel jste a sedí Vám, parametry vám vyhovují a je slušně udržovaná - tak ji klidně kupte. Pokud o ni budete také pečovat, vydrží i Vám. Zakupte si do foroty řetězku a filtr(y) a řežte. Když lidem poslouží léta i čínské Hechtky, jak píše pan výše,... celý příspěvek >
Netěsnící průchodka, 14.3.2014
Tyhle průchodky mě štvaly už na vyžínači AL-KO, kde byla v nádržce podobná a ta dokonce časem praskla úplně a nedržela v nádržce. Materiál asi nebude nekvalitní, možná jen nevhodný pro použití s etanolovým benzínem (což ale vyjde nastejno). Můžete ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika