Příspěvky uživatele - 49.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 19.12.2014
Tobiáš - levný skleník odpovídající ceně. Je plechový, sestavení je jako složité české lego. Po pár letech se prověsí v hřebeni. Skla podfukují, což je na jaře a na podzim problém. Přilepit silikonem skla nejdou, protože se skleník kroutí.... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 19.12.2014
Super nápad - moc se mi líbí, alejen tu úsporu nikde nevidím. Sada na 10 metrů stojí 4.000,- bez filtru. Takže pokud správně počítám a ve skleníku mám 4 řady po 5ti metrech, jsem na 8.000,- Pokud počítám špatně, potřebuji dokoupit ještě nějaké... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 25.6.2014
Netafim a gardena, oboje na netu :-)
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 24.6.2014
Zdravím, nevím o jaké podrobnosti stojíte, nicméně vše podstatné je uvedeno, montáž zvládne do hodiny každý, nářadí netřeba. Sada obsahuje 130 metrů kapkovací hadice s kapači 30 cm od sebe, hadici na připojení asi 20 metrů, plastové kohoutky,... celý příspěvek >
Skleník od firmy VP skleníky, 24.6.2014
Z vlastní zkušenosti jeden z nejlepších na trhu - bezkonkurenční pevnost konstrukce. Sklo, které i výrobce doporučuje,  bych rozhodně nezavrhoval pro "zastaralost", je to otázka Vašich priorit. Nevýhodou je, že nestíhají vyrábět a musíte si... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 24.6.2014
Jo a ještě pro úplnost dodávám za rok zkušeností: Baterky v hodinkách vydrží celou sezónu a na 52 rostlin (36 pnoucích rajčat,3 okurky, 13 paprik) které ve skleníku mám stačí náplň vody v barelu 1000 litrů na!!! 2 - 3 měsíce!!! a to "zalévám"... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 23.6.2014
Zdravím všechny zdejší zahrádkáře, se kterými se chci podělit o své zkušenosti s výběrem skleníku a v neposlední řadě vybavení skleníku zařízením "pro lufťáky", tedy kapkovou závlahou bez čerpadla přímo z barelu s využitím časovacích hodin na baterky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika