Příspěvky uživatele - 90.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rajčata všech barev, 3.3.2009
Zdravím fandy různobarevných rajčat.Obracím se na všechny, co mají skušenosti se spolkem KPR-klub pestovateľov rastlín. Na jejich internetové adrese jsem dle nabídky objednal a zaplatil fakt zajímavá semena rajčátek.Dokonce i mailem jsem byl... celý příspěvek >
Jaká folie do foliovníku, 27.2.2009
Dobrý den, má někdo skušenost s folií Ginegar na foliovníku? Nevím zda pořídit čirou nebo,,Novinku'' do modra.Pěstuji tam hlavně rajčata a okurky.Děkuji za každý názor. Oli
Výsev rajčat, 26.2.2009
Dobrý, den. Já bych se rád něco zeptal pana Viliho, když má foliovníky.Řeším jakou folii použít.Jestli GINEGAR průhlednou, nebo modrou ( nebude tmavá ?)Pěstuji tam jen rajčata a okurky. Děkuji zdraví Oli 
křovinořez, 9.3.2008
Zdravím všechy, má někdo praktické skušenosti s křoviňákem SOLO 133 B, výkon 1,5 kw, objem 33,3 cm3 váha 6,7 kg .Tak napište, dík, Oliver.
křovinořez, 8.3.2008
Dík všem, ale jako naprostý laik bych uvítal něco konkrétního. Sekl jsem jen na vypůjčených mašinách, a to na profi husqvarně - to se mi zdá pro mě zbytečné. Potom na Stiga SB 30, to bylo O. K., ale od ní mě zrazoval majitel Husqvarny. Ten výkon bych... celý příspěvek >
křovinořez, 7.3.2008
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně koupě křovinořezu. Využití cca 500- 600 m2 zahrady ve svahu včetně obsekaní okolo stromů a plotu. V cenové relaci kolem 8 až 10 tisíc, výkon asi  1,2 kw. Tak nevím poraďte, děkuji...zatím uvažuji o Partner B... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika