Příspěvky uživatele - 120.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Turbo Silent, 31.3.2016
86.228 Až tak blbý nejsem, abych nevěděl že dřevo není ve včech směrech stejně rostlé. Mám na mysli spíše to, zda se neprodávají řetězy se zuby vybroušenými na konkrétní směr řezu, aby to člověk nemusel přebrušovat.
Motorová pila Turbo Silent, 26.3.2016
Ano měl jsem na mysli podélný řez, pořídím tedy ten hranatý řetěz. Jen nechápu k čemu přebrušovat řetez z 25° na 10°? To z toho zubu pak moc nezbyde :D, obzvláště pokud bych ho chtěl opět vrátit na těch 25° na jiný řez. Vrták do dřeva si přece taky... celý příspěvek >
Motorová pila Turbo Silent, 24.3.2016
Toho jsem se právě obával, že to nebude pasovat na řetězku, takže díky za vysvětlení. Hledal jsem to na googlu, ale bohužel neumím německy, takže děkuji za vyhledání doporučeného řetězu. Zkusím tedy sehnat lištu podle těchto údajů. Ten... celý příspěvek >
Motorová pila Turbo Silent, 24.3.2016
Zdravím, doma nám ležela motorová pila Turbo Silent BKS 4041 (pastorek 6 zubů) bez lišty (podle Googlu měla lištu 40cm), otec na ni namontoval lištu Oregon : tlouštka patky 1,5 rozteč 0,325"  počet zubů 72 Chci se zeptat, zda bude... celý příspěvek >
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 3.11.2015
Ještě bych se chtěl zeptat jestli je vhodnější řetěz s kulatým nebo hranatým profilem, pokud chci rozřezat dřevěnou kládu podélně. Díky.
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 25.11.2014 Obsahuje fotku
Zde jsou opsane udaje z lišty. Takže jestli jsem pochopil spravne, řetez ma mit 72 zubu, šiřka dražky je 0.58 palce. Potřebuji z toho ke koupi řetezu ješte nějaky udaj? Děkuji.
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 21.11.2014
Zdravím, doma mi leží motorovka s lištou bez řetezu, kterou bych chtěl zprovoznit. Nejsem v tom však znalý a proto prosím o radu jak zjistit jaký řetěz koupit, co změřit atd. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika