Příspěvky uživatele - 209.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 22.6.2015
Každá liška chválí svůj ocas. Určitě si malinko vymýšlíte.  Sekal jsem bez deflektoru a měl jsem ohozené všechny stromy, záhony, složené metry dřeva, složené cihly, sousedovic stodolu a prostě všechno. To, že mi při otáčce proti větru... celý příspěvek >
Založil jsem kompost, 9.6.2015
Já myslím, že velmi důležité pro kompost je mít čas a být v klidu. Mně trvá vyrobení kompostu tři roky, než skutečně zmineralizuje. Důležité je každý rok přeházení, proto jsem opustil koje, bedny apod. a kompost mám jako dlouhou 10 m nudli cca 1... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 3.6.2015
co je prosím "pesana",  nějaká moucha?
Čistění žacího ústrojí, 21.5.2015
Že musíte trávu nalepenou na žacím ústrojí vyčistit, je snad jasné. Nalepenou trávu oškrabte špachtlí, když si před tím traktor nadzvihněte, buď zakoupeným zdvihákem, nebo pověste předek (za nárazník) na řetězový zdvihák (kočku) (pozor na... celý příspěvek >
Vavřín a puklice, 14.11.2014
Bobkový list měl na listech puklice, když byl přes zimu uvnitř v domě. Na jaře venku jsem postříkal Mospilanem důsledně na spodek listů a je dva roky pokoj. |Pavel
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
říká se tomu pororošt
Listnáče na zahradě, 15.7.2014
Durian?
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 27.6.2014
ale děvče, česnek nekvete, jsou to pacibulky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika