Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc u mých rajčat, 19.6.2009
Isteze, listy sa krutia aj ak sa rajciny nemaju celkom ok, co moze byt aj pocasim, velmi teplo ci zima, pri nahlych zmenach pocasia, ak maju malo vody ci vela dusika, aj po nejakom postreku. Ako pisete, ak su aj ine zmeny na rstlinach, potom to moze... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 18.6.2009
Nie! Ja predsa nemozem vediet aku chorobu maju rajciny takto nadialku. Len som dal do pozornosti jednu z moznosti a preto som odporucil na moj odkaz. Dufam, ze nikto z Vas nema vaznu chorobu rajcin. Co sa tyka sekcie, sam netusim v akej to bolo... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 18.6.2009
Vraj ten virus sa u nas siri len v sklenikoch, alebo zo sklenikov. (kvoli zime asi ta molica nepreziva vonku). Viac je rozsirena v stredozemi a pochadza myslim z Izraela. (alebo tam bola 1. krat popisana). O dovod viac si pestovat priesady pekne doma... celý příspěvek >
Chemické přípravky na řasu, 18.6.2009
Neviem, zrejme je viac prostriedkov na riasy a nikdy som ziaden nepouzil. Cital som na niektorych anglickych strankach, ze sa pouziva nejaka praskova forma peroxidu, co sa rozhodi do jazierka a vlaknita riasa vyplave na povrch aj spolu s penou. Ta sa... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 17.6.2009
Pozrite si temu: Co je to za nemoc u mích rajčat ...a v nej moj posledny koment.
Kamínky, 16.6.2009
...kamienky podlozit textiliou, ale riadne silnou, lepsie dvojmo. Nakoniec niektore rastliny prerastu aj certa, ale urcite to pomoze.
Kvalita travního osiva, 15.6.2009
...niekolkokrat za rok, no to nie som az tak narocny. Inak si viem predstavit ze su to riadne svinstva. Ale ak by sa rast 2 x spomalil, hlavne cez silnu sezonu, aj by to trochu potesilo.
Hnojivo do jímky?, 15.6.2009
Nie je to dobra myslienka....asi by sa to zlomilo a nieco tam zacalo rast. Mohlo by Vam to skomplikovat zivot. Ale ak chcete s tou zalievkou hnojit, existuju vyrobky na zaklade venturi systemu. Vidi sa mi, ze sa o niecom takom uz tu diskutovalo.... celý příspěvek >
Starosltlivost o novy zivy plot - Buxu sempervirens, 15.6.2009
Prvy rok, ked ho zasadite nebude takmer vobec rast, nezlaknite sa. Bude zakorenovat a vyzaduje si vela vody. Potom je na vodu nenarocny. S tymi cm za rok to nie je az take hrozne. Mali sme metlicky asi 30 cm a teraz su z neho gule radove 0.5 m v... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 14.6.2009
...vretenova kosacka v podstate ani noze nema, skor zariadenie ktore pracuje podobne ako noznice. Aj toto sa moze pre rozne vyrobky lisit. Preto by som nic neskusal a spytal sa na servis tychto sekaciek v blizkom okoli. Urcite Vam to urobia, pripadne... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 14.6.2009
Skvely nakup. Ak s tym mate problem, urcite ju dobre predate. Zozberat pokosenu travu je viac nez potrebne, ak ste s nou posekali pomerne vysoku travu. Na zaciatku to zrejme bolo tak. Kusy travy su prilis velke a je toho prilis vela aby sa v... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
a link na dokument National Geogr. http://www.youtube.com/watch?v=wNMs9oiPuvo&feature=related
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Trosku som pozrel na nete,... hovoria tomu kompostovacia toaleta. Bez vody, aby sa dosiahlo aerobne odburanie. Ma to aj nejaku vzduchotechniku, aby bolo rychle odburanie aj nejake mechanicke premiesavacie zariadenie. Dokonca i ohrievanie aby to bolo... celý příspěvek >
Užitková a okrasná zahrada v jednom, 11.6.2009
My sme to vyriesili zivym plotom, ktory predeluje oddychovu zahradku (ktora je blizsie k domu) od uzitkovej kusok, dalej od domu.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
...ak ludske *****,  jedine od vegetarianov, bez medikamentoznej antikoncepcie co neradi mastne jedla a nesolia.  (tolko reci pre par *****)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika