Příspěvky uživatele - 247.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysévání letniček, 19.2.2015
Včera jsem zasel do truhlíku afrikány, astřičky, hvozdík čínský a bradatý a nechal v garáži, je tam osm stupňů. Na ostatní je asi ještě čas. Jirka
Čemeřice, 1.12.2014 Obsahuje fotku
Letos čemeřice kvete od poloviny listopadu. Možná to bude taky trochu tím, že má nožičky v teple, Jirka
Už rostou, 24.11.2014
Samozřejmě že se sama neobjevila v zahradě, to měl být básnický obrat že bez lidského zásahu.
Už rostou, 22.11.2014 Obsahuje fotku
Nejspíš strmělka mlženka, nějak se sama vylíhla v zahradě. Jirka
Už rostou, 15.11.2014 Obsahuje fotku
Dnes po obědě na procházce se psem.
Už rostou, 10.11.2014 Obsahuje fotku
Pořád ještě rostou, dokonce modráci začínají znovu. Jirka
Poznáte strom?, 30.10.2014
Zdravím, v Maďarsku jsem viděl stromovou alej, která vypadala na první pohled jako třešňová. Listy - třešeň, kůra tu nedokážu připodobnit, sice šedá a hladká, ale s drsnými plochami a hlavně strom měl jehnědy a šištice jako olše nebo bříza. Foto... celý příspěvek >
Poznáte květiny?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Tak ještě foto, J.
Poznáte květiny?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě prosím o určení květin z Krkonoš, jedna je asi kýchavice, druhá netuším, díky Jirka
Poznáte květinu?, 2.6.2014
Díky, tak ta mě nenapadla. J.
Poznáte květinu?, 1.6.2014 Obsahuje fotku
Poznáte někdo rostlinu ze zámeckého parku v Sychrově? Nevím jestli je planá či vysazená, díky. Jirka
Neznámá letnička, 28.5.2014
Nějaká lobelka? Jirka
Už rostou, 5.5.2014 Obsahuje fotku
Dnes našel kováře, sezóna hřibů začíná. Jirka
Jaro 2014, 24.3.2014
To je nějaká drobnolistá mateřídouška, přerostla všechno okolo, je to takovej krásnej kobereček. Konečně přestalo pršet, naštěstí mi žádný ovoce nekvete a nejde voda do květů.Teď se to všechno díky Bohu trochu zbrzdí. A taky je zalito, už to... celý příspěvek >
Jaro 2014, 19.3.2014
Krásný narcisky, asi to spletli. Jirka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika