Příspěvky uživatele - 161.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydroizolace vodojemu- beton. skruže, 3.4.2009
Na takové případy je nejlepší stěrková izolace - například Aquafin 2K od firmy Schomburg, ale jsou dostupné i obdobné materiály od jiných firem.  Mám pocit, že tato stěrka má i atest na pitnou vodu.Přes spoje skruží a v koutech je nutno stěrku... celý příspěvek >
Jak vypěstovat broskvoň, 10.6.2008
Prosím poraďte mi..chtela bych si vypěstovat broskvoň z pecky, jaký je nejvhodnější postup. Děkuji
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 5.3.2008
Děkuji pane Vítku za Vaši radu na možnou náhradu folie. Velmi si cením, že jsou stále lidé, kteří nezištně poradí. Je jasné, že obchodníci kteří prodávají folie na jezírka tvrdí, že nic jiného nelze použít.. Snaží  se prodat na čem mají velký... celý příspěvek >
Kamélie, 29.6.2007
Pěstování kamélií není nic složitého,ale ne každý má pro pěstování podmínky. Kamelie potřebují kyselý rašelinový substrát a musí se zalévat vodou bez obsahu vápna - nejlépe a nejjednodušeji dešťovkou. Substrát nesmí přeschnout, ale kamelie nesnášejí... celý příspěvek >
Hrušeň jako popínavka ke dveřím?, 5.6.2007
Viděl jsem takto pěstované hrušně v Rakousku. Musím říct, že je to nádhera. Ale řez je jistě pracný.
okrasný chmel, 30.5.2007
Chmel se přidržuje ovíjením, takže na samotné cihelné stěně držet nebude.
Choroba angreštu, 18.5.2007
Je to americké padlí. V poslednich letech velmi rozšířená plísňová choroba angreštů.
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 24.4.2007
Nyní mají v akci v TESKU HECHT 939  (37,2cm2)  a 3200,-Kč.
Pergola nebo přístřešek?, 23.4.2007
Podle komínové normy musí být dřevěné konstrukce min.150 mm od zdiva komímu.  Pak nemá co chytnoutl. Při obkladu dřeva nehořlavým materiálem - například ezalitovými deskami, se vzdálenost zmenšuje na 50 mm.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 26.3.2007
Mám také Oleo mac 726T. Nevím přesně jak dlouho, ale odhaduji minimálně 12 let. Sekám 2x až 3x ročně asi 2000m2, včetně vysoké trávy s dřevitými výmladky. Na nižší trávu používám strunu, jinak ocelový dvoubřitý nůž. Benzín také používám třeba víc... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.2.2007
Už píšu blbosti. Samodřejmě čím čitší kvas, tím jevněm méně METYLALKOHOLU.
destilační přístroj, 19.2.2007
Metylalkohol vře při nižší teplotě (64,7°C) , kdežto etylalkohol až při 78,3°C. Proto se musí první vypálená část vylít. Čím je lepší  kvas - bez nahnilého ovoce, otřapů, stopek tím v něm bývá méně etylalkoholu. Konec pálení se zase... celý příspěvek >
snížení hluku tlumiče výfuku u sekaček, 11.2.2007
Pro upřesnění: snížení hladiny hluku o 3 dB znamená snížení hluku na polovinu.
Přísavník tříprstý, 29.12.2006
Pokud přijde větší mrazík dříve než listy stačí opadat, tak zmrznou a zůstavají neopadané až do jara. Taktéž zmrznou i slabší nevyzrálé šlahouny. Na jaře, ale přísavník bezpečně regeneruje ze silnějšího vyzrálého dřeva. To stejné mi dělá přísavník... celý příspěvek >
Jabloně odolné proti nemocem, 21.12.2006
Matčino je také má oblíbená odrůda. Je chutné, netrpí příliš strupovitostí a roste dobře i v horších podmínkách. Ale není to zimní jablko. Při uskladnění vydrží v dobré kvalitě tak do vánoc.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika