Příspěvky uživatele - 183.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké keře na jižní stranu?, 10.6.2009
To bohužel nejde. Plot tam není a ani tam nejde dát.
Užitková a okrasná zahrada v jednom, 10.6.2009
Potřebovala bych upravit zahradu, ale nevím jak na to. Můžete mi prosím někdo poradit? Zahrada je pravidelný obdélník, asi 1000m2. Moje představa je taková, že by kolem celé zahrady měly být nějaké květiny a uprostřed trávník. To bych ještě nějak... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 10.6.2009
Ten Váš nápad s užitkouvou zahradou zní zajímavě, ale neumím si to úplně představit. Můžete prosím vložit foto. KobrlovaZ@seznam.cz  Díky
Jaké keře na jižní stranu?, 10.6.2009
O tomto keříku uvažuji. Vím, že je jedovatý, proto stále váhám. Jestli bude dcera bíložravá, to zatím neví (je jí teprve 5 měsíců), ale nechci nic podcenit. :-)
Jaké keře na jižní stranu?, 9.6.2009
Ještě jsem zapoměla dodat, že nechci thůje, ani nic podobného.
Jaké keře na jižní stranu?, 9.6.2009
Potřebovala bych nejaké pěkné keře na jižní stranu. Pokud možno neopadavé a nejedovaté (máme malé dítě). Měli by dorůst výšky cca 1 -1,5m.  Nemusí z nich být neprostupný živý plot. Potřebuju jen ochránit fasádu před špínou ze silnice.
Kterou sekačku mám vybrat, 3.6.2009
Bohužel, sekačky s tímto motorem a s funkcemi, které chceme, jsou mimo náš rozpočet.
Kterou sekačku mám vybrat, 1.6.2009
Líbí se mi 2 sekačky a nevím, kterou mám vybrat. Můžete mi někdo poradit? Jsou to: VeGA HW S48 3in1   a     YM 5519 SPO HW.    Máme zahradu asi 1000m2, převážně rouvnou.
Jakou květinu na plné slunce, 26.5.2009
Nikdy jsem o ní neslyšela, ale koukla jsem na net a musím říct, že je krásná. Jen jesli ji seženu :-)   Díky
Jakou květinu na plné slunce, 26.5.2009
Myslím dovnitř. Kaktusy a kaly nechci.
Jakou květinu na plné slunce, 25.5.2009
Poraďte mi prosím, jakou kvetoucí květinu bych si měla koupit na jižní okno. Celý den tam pere slunce. V místnosti bývá i 27 stupňů.
zakalené jezírko, 13.10.2008
CHtěl jsem se zeptat jestly někdo nemá praxi z hypermanganem při moření česneku! kolik tak asi zrnek do vody při moření cca.8kg asi tak do 10litru vody! někde jsem nato četl samou chválu žádná pliseň ani hniloba prostě česnek zdráv po kolik roku!... celý příspěvek >
dá se česnek hnojit?, 5.3.2008
Jaké byste navrhoval vy osobně bezchlorová hnojiva?
dá se česnek hnojit?, 5.3.2008
Před sadbou tak 4týdny pole dostatečně vyvápnit a než začnete sázet do řádku tak stačí pridat drobek hnojiva NPK.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika