Příspěvky uživatele - 168.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.11.2015
Ale tak budiz. Zampiony se asi musi do hliny vpravovat opatrne, tak je rucni prace snad namiste. Kdyby se to melo delat masinou, tak urcite ne rotavatorem, ten vam nic nezaryje, ale zkypri pudu, rozbije hrudy, vyhazi napovrch drny a kameny, kdyz tam... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
Nikdo vám tu sekačku nevnucuje. A vy také nevnucujte někomu, že 4T je to pravé. V tabulce máte možnost zjistit watáž motorů 4T a obsahově o třídu níž, maji 2T větší výkon. Jde o to, že že se doporučuje u jisté zahradní techniky určitý velmi silný 4T... celý příspěvek >
Bio olej, 9.3.2015
Nebývá to tak zlé. Je rozdíl mezi maže-maže málo-nemaže vůbec-je zatvrdlý. Pokud v nádrži bylo oleje víc a nejen tenký film tak je velká šance že se nestalo vůbec nic.
Drtič větví Vares Shark, 17.11.2014
Dnes jsem štěpkoval poslední klacíky z vajgelie a převislých vrb. Ten nejlepší štěpkovač v nejvýkonnějším provedení, jsem dovezl vozíkem na pracoviště a pak mne málem klepla pepka. Horní díl nešel nasadit, tak jsem mu musel domlouvat gumovou palicí.... celý příspěvek >
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 30.10.2014
Nejenom to. Určitě je to starší stroj, tak můžou být v čudu gufera - nejčastěji spodní a taky může být vychehlaná hřídelka klapky - pokud je cítit vůle v různých polohách přidání plynu, je nutné vyměnit karburátor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika