Příspěvky uživatele - 92.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 27.7.2015
Já jsem měl plot 160 cm vysoký a to bylo platné stejně, jako bych neměl nic. Po nocích jsem z okna sledoval, jak srny chodí okusovat jahody, saláty, atd(záhony mám nasvíceny halogenem s čidlem). Chodil jsem je vyhánět, takže jsem viděl, že plot této... celý příspěvek >
Klobásy opět nakyslé, 17.4.2015 Obsahuje fotku
Tak nevím, ale udím vše a na buku v dřevěné udírně z palubek 18mm 1x1x v2m topeniště hned vedle. Výhody - malá spotřeba dřeva, do zlatova barva, nikdy kyselé natož černé. Nevýhody - přikládání co 20 min malé polínko, pro hlídání teploty, nemožné... celý příspěvek >
Převislý modřín začal růst nahoru, 13.4.2015
Naopak, moc se mi tento modřín líbí
Slozeni pudy ve skleniku, 21.1.2015
Zdravím všechny.Měla bych dotaz.Na podzim jsme do skleníku zapravili asi 20cm kompostu a králíčího hnoje.Nepochybuji, že tam bude množství vajíček plzáků.Chtěli bychom zkusit dusíkaté vápno, ale nemáme žádné zkušenosti.Měla bych dvě otátky.Ve... celý příspěvek >
Prodej sazeniček zeleniny a květin, 12.1.2015
Prodáváte někdo flancky?loni jsem měla 35 druhů rajčat,30 druhů paprik.Stovky sazeniček.Spoustu další další zeleniny a rostlin.Opravdu kvanta jsem rozdala.Prodáváte někdo a co to obnáší?Děkuji Blanka
Chráníte se při postřiku stromů?, 4.1.2015
Zdravím všechny. Každý rok si při postřiku zahrady říkám, že bych se měla nějak chránit. Ikdyž se snažím s postřiky nepřijít do přímého kontaktu, vesměs se to stane. Nejvíc to schytá objičej. Myslíte si, že stačí se potom pořádně umýt, nebo používat... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 13.12.2014
dobry den našel jsem vaš članek na uzeni chtěl bych se zeptat pokud mam maso naložené v soli a česneku 3 dny a chci  ho dat do laku bude stačit v láku 6 dní? taky jsem si všiml že tam uvádíte kmín, nekazí se tím maso?diky za jakoukoliv radu
Destilační přístroj, 17.11.2014
Ttrochu jsem se špatně vyjádřil, nemám deflegmátor, ale odkalovač z té sklenice + teploměr, tak by mě zajímalo, co je lepší, odkalovač bývá často zavrhován. Odlučuje metyl, alespoń částečně? A co deflegmátor? Lze použít odkalovač současně s... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 13.11.2014
Jsou lepší kuličky, nebo stačí ta zavařovací sklenice z okurek? Mám tu sklenici jen jednu, měděný chladič a pálenka není španá.
Destilační přístroj, 30.10.2014
Nemám míchadlo, jen hrnec s měděným plechem na dně. Nikdy se mi nic nepřipálilo. Na max. 200l kvasu ročně nemá cenu asi nic vymýšlet.
Destilační přístroj, 29.10.2014
Hm, hliník je svinstvo, pozink sleze po prvním pálení a plech zrezaví, ale co máš proti smaltu to nechápu, pokud není oprýskamý nic nevylučuje, snadno se čistí a nepřipaluje, což se o nerezu říct nedá.
Kde sehnat malou pálenici, 24.10.2014
Od známé občas dostanu jako dárek slivovici z jedné nejmenované pálenice, řízené moderní elektronikou a je tak "dobrá", že ji pak destiluji znovu ve svém primitivním zařízení, aby byla použitelná. Vlastník pálenice je ing. Nevím, jestli to není... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 24.10.2014
Moc hezké, ale kde se odlučuje metyl?
Kde sehnat malou pálenici, 23.10.2014
Jaká teplota by se měla udržovat při druhém pálení? Klasický kotel s odlučovačem. Držím to na 82 st.C.
Kde sehnat malou pálenici, 23.10.2014
Při druhém pálení, 40% alkohol dochází ke kondenzaci při 78 st.C, stejně jako u 100% alkoholu, při 10% jsem to už nezkoušel. Tak nevím, jak je to vlastně s tím metylem? Fyzikální zákony jsou stejné.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika