Příspěvky uživatele - 175.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejplodnější maliník?, 28.10.2014
Zdravím. Jaký je podle zkušeností prosím nejplodnější maliník a jaký je nejplodnější ostružiník? Stále váhám s výběrem :) Děkuji. Anna
Sklizeň rajčat 2013, 11.7.2013
Jaká byla ta rada na svilušky? A mám je postříkat preventivně, i když zatím nejsou? :-/
Moc květů lldi, odstranit listy?, 11.7.2013
To máte na balkoně? Vy sázíte do jednoho kýble dvě rajčata? Máte to odzkoušené jako výnosnější variantu? Odstraňujete celý větvičky koukám?
Moc květů lldi, odstranit listy?, 11.7.2013
neodstranovat, i kdyt listy tlaci na kvety tak, že občas nějaký kvítek upadne? :-/ Děkuji za chválu, snažím se...
Moc květů lldi, odstranit listy?, 11.7.2013 Obsahuje fotku
foto 2
Moc květů lldi, odstranit listy?, 11.7.2013 Obsahuje fotku
Chci se zeptat, jestli mám odstranit listy, které vadí květům? Listy u lldi mi jdou dost dolů a tlačí na vijany. Mám ty listy odstranit? Moc by jich tam pak nezbylo a zbyly by tam jen vijany, viz foto, letos těch květů je nějak moc, snad se všechny... celý příspěvek >
Zachrání se?, 9.7.2013 Obsahuje fotku
Podívejte se, co se mi stalo, zachrání se? :-/
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika