Příspěvky uživatele - 216.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 20.4.2015
A k čemu je vám správně zvolená odrůda stromku zabalená tak nešťastně, že se cestou poláme? Na kvalitě balení snad při přepravě záleží, nebo žijete někde mimo gravitaci a další fyzikální limity?
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 27.3.2015
Chci a musím se zastat zahradnictví Na Zázvorce. Loni jsem od nich objednávala několik ovocných keřů, několik kvetoucích keřů a několik rostlin. Zásilka přišla zcela vpořádku, rostliny životaschopné, kvalitně zastřižené, rozvětvené. Co mě příjemně... celý příspěvek >
Amarylis stále nekvete, 23.2.2015
Asi me nebudete mit rada, ale prave mi jeden nakveta. Babi je ma vyskladane v predsini ja okne, kde se pres zimu netopilo, cili lehce nad nulou, ale hodne svetla z jizniho slunce. Malem jsme je zlikvidovali, zkratka jednou vysusene, pak naopak... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 3.12.2014
Čili jste, prosím vás, došli ve finále k čemu? Dnes muž vykopal druhou jámu, na Kaštánku. Obvod kruhu jsem mu dle metru vyryla klacíkem mezi trávník, hloubku měl nakázanou k jílové vrstvě, zatím jsem ji neměřila. Zítra tam přijde Kaštánka, takže... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Tedy, že se na zahrádkářském foru nasměji tak, že si probudím dítě, to by mě skutečně nenapadlo - díky, pánové No a k těm pár postřehům, co jsem si v záplavě příspěvků zapamatovala: 1. S dospěláckou jsem neexperimentovala, přeci jen jsme... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 1.11.2014
Lído, vy jste studnice moudrosti. Včera jsem zase kvůli jiným záležitostem koupila hořkou sůl, tak se ještě podívám po Kuprikolu. Kompost letos nemám, ale aby jahody nepomrzly, napadlo mě, že je chvíli před mrazy zaházím chvojím. Když jsem je sázela,... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 29.10.2014
Četla jsem to v nějaké knížce, česnek a měsíček, měla jsem dojem, že je to kvůli háďátkům, ale na internetu jsem se zatím všude dočetla, že by to mělo pomoci od plísní. Tak nevím, v každém případě mezi jahodami je volno, takže sem tam česnek a... celý příspěvek >
Neznámé třešně, 29.10.2014
Mrkněte sem - jako Pumra je uvedena třešeň oficiálně jiného názvu a hlavně jiného vzhledu. Googlila jsem ty Pumry, a našla toto - Schneiderova pozdní třešeň.
Skvrny na jahodníku - co to je?, 29.10.2014 Obsahuje fotku
Tak ty jahody pomalu odpleveluji a prostříhávám a zhruba takto vypadají po odstříhání flekatých listů. Jakmile ještě trochu spadnou teploty, tak mezi ně vrazím česnek, prý něčemu u jahod pomáhá. A jdu googlit ta hnojiva.
Skvrny na jahodníku - co to je?, 29.10.2014
Pánové a dámo zahradníci - opravdu veliké díky. O zahradu se od konce zimy nikdo nestaral, a já, typická měšťačka, se nyní snažím zahradu dát do takového stavu, aby pohled na ni udělal její majitelce radost, pokud se sem příští rok vrátí.. A jestli... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 29.10.2014
Takže všechno špatně, no tak to jsem tomu dala.. Tak to vypadá, že příští rok budeme rýt nové jahodiště.. Jen mě k tomu zajímá - jahoda je docela slušný plevel, co jsem vypozorovala. Takže pokud rostla někde nadivoko, tak tam byla stále, postupně... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 28.10.2014
Moc vám všem děkuji za reakce, o něco víc jsem si díky tomuto vláknu utřídila, co vlastně chci. Ještě zvážím, zda bychom ta sladká zimní jablka vůbec nějak využili krom přímého konzumu, ale spíš se kloním k tomu, že poskládáme podzimní odrůdy, tak,... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 28.10.2014
Zahradu, na které jsou ty jahody, jsem dostala na starost před dvěma měsíci. Jahodníky v této ještě neprobrané části budou částečně hodně staré, čtyři řádky jsou tam prý z loňska nové (ale čtyři řádky jsem v té džungli nenašla).  Horní polovinu... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 27.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím vás, co je toto za problém, a co s tím mám dělat? Mám Všechny napadené listy ostříhat? Vykopat?
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Děkuji, čili z těch sladkých jablek je pro mě asi nejpřijatelnější ten Starkimson - je to takové jablko, u kterého stále nevím, zda mi spíš chutná, či ne. Jedno jablíčko fajn, víc už je na mě moc. Takže po jiných sladkých radši ani nebudu pokukovat.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika