Příspěvky uživatele - 229.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení plevele, 8.5.2016
Nj, ale to vylučuje, když roste, aby neměl konkurenci, nikoli při rozkladu na kompostu. Stejně tak jedovaté rostliny rozkladem na kompostu jedovatost nepředají. Ale je to samozřejmě vaše volba...
Vzkříšení, 8.5.2016
Ale tak jasně, rajče obrazí i z párcentimetrového pahýlu, resp. z kořenů, které zbydou po kompletním zmrnutí. Mám s tím zkušenost. Ale taková vzkříšená rajčata mi nerodila nijak zázračně. Letos mi nepřžily minulý týden -6° papriky ve skleníku,... celý příspěvek >
Určení plevele, 8.5.2016
Můžu se zeptat? Toto mě docela zaujalo. Vy řešíte, co smí a nesmí na kompost? Co to jsou látky zpomalující růst kulturních rostlin? Na kompost dávám vše a nikdy jsem nezaznamenal nějaký problém. Tento přístup je pro mě novinkou, takže se divím a... celý příspěvek >
Housenky na švestce, 8.5.2016
Na mladé švestce jsem objevil housenky. Vypadají přesně jak píďalky (asi to jsou píďalky), většinou zelené, občas nějaká hnědá. Jsou schopny se spouštět na vlákně dolů. Vyskytuje se vždy jedna na vrcholu mladého výhonu o okusuje rašící... celý příspěvek >
Otocny pripoj vari, 20.10.2014
Jo, ale mam ho domaci vyroby a tak chcu videt jak to maji ostatni udelane.
Otocny pripoj vari, 20.10.2014
Zdrqvim chtel jsem se zeptat jak mam vyrobit otocny pripoj mezi vozikem a vari. Tedka to mam na pevno a lame se to. Diky predem budu rad i za foto.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika