Příspěvky uživatele - 49.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.7.2013
Omlouvam se ctenarum za preklepy, uz toho mam dneska za sebou az moc :)
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.7.2013
Ciste pro zajimavost, povazujete Castrol 2T za spatny? Nejsem fanousek znacky, do auta bych si jejich olej nedal, ale mezi 2T oleji ho povazuju za kvalitu. Co se mych zkusenosti tyka, do pily i do krovinaku (oboje levne, silne motory) leju bud prave... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.7.2013
Bez problemu na stránkách einhell.cz nebo primo u Nemcu na te ISC webove adrese z navodu.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.7.2013
Rozhodne do toho patri standardni 2Tcko a vzhledem k vysokym otackam a vykonu bych s tim nijak nespekuloval. Takze bud Catrsol 2T nebo Mogul Alfa 2T, horsiho nic (takze ani Carlson do sekacek :). Riditka se mi povolila poprve zhruba po ctyrech... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 9.7.2013
Nevim, jak u ostatnich, ale v mem pripade tam vule neni - ne, ze by to bylo absolulutne bez, ale tim stahovacim koleckem to na mem kusu lze bez nejakeho rvani a pretahovani utahnout tak, ze je to bez vule (tak mala, ze neni meritelna). Mate dobre... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.7.2013
No, ze to pusobi jako plastova hracka jsem nepsal, jen ze nektere prvky pusobi jako na hracce pro deti a plasty nebudi duveru. Jak hracka na me pusobi treba aretacni packa spoje kloubu, to je jak ze staniolu, sroubecek na uchyt vzduchoveho filtru a... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 6.7.2013
No, ja jsem o tomto krovinaku taky silne uvazoval a nakonec ho, s vedomim moznosti vraceni do 14-dnu proti uctence, vzal na zkousku. S naradim z Lidlu mam dlouhodobe prevazne dobre, az prekvapive dobre zkusenosti, oproti mnoha "znackovym" kouskum z... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 4.7.2013
To je bohuzel realita MTF, venku stoji kolem 300 Kc. Nahrad je mraky, doporucuju Mann nebo Bosch. Sam pouzivam Mann W77.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 19.5.2013
Jiank pokud byste nejak dokazal zmerit otacky a vyfotit maximum packy po uprave po zajeti, jakou Vam provedli, bylo by to asi skvele i pro ostatni majitele. Ocividne k tomu kazdy servis pristupuje jinak. Udajne posunutim dorazu az na konec lze... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 18.5.2013
Zcast k Vasi otazce: nesedel jsem ve vsech strojich, ktere lze dnes zakoupit, ale z vlastni zkusenosti: bodlakove zarosty (vyska 30-50 cm) i stovik za sucha posbira dle meho dnes uz kazdy prumerny ci lepsi tratktor. Z vlastni zkusenosti Wolf Garten... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 17.5.2013
Srouby jsem si objednal, nelibi se mi tam diry :) a jeden stoji 16 Kc v originalu (Mtf). S tim penovym tesnenim je to tak, ze ho tam koncem brezna nebo dubnu prestali davat. Muj tratkor byl vyrobeny v breznu asi jeste v drivejsi varce. Oproti... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 17.5.2013
Nesoulasim, Wolfem sekanou travu zkrmujeme konim. Delku puvodni travy (40-50 cm) si to nezachova, je tak na polovicni delce. Chce to jedniou vec, a to sekat na 12ctku a sussi travu. Pokud byste to rozhrabal, lze to i susit. Ale necekejte pokosenou... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 16.5.2013
Dovolim si take prispet praktickou zkusenosti s ne-profi traktorem, kdy jsem mel tytez pozadavky, jako uzivatel (ba dokonce jeste vyssi - sekani 50-80 cm vysokych ostrovu plevele 50-100 m2 kazdy, v kopcovite zahrade, s nerovnym povrchem). Zadny... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 15.5.2013
No ja to v mezicase trochu testoval a asi takto: verim, ze nadrz jako takova realne ma 10 L hrubeho objemu. Ale vzhledem k vysce hrdla apod. ji lze naplnit opravdu pouze lehce pod osm litru. Nemam s tim problem, spousta konkurecne ma pod 4 L. Zda mi... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 5.5.2013
Tak se take pridavam mezi majitele Wolfa 92.160H. Vybran po zdlouhavem porovnavani a zkoumani do narocneho terenu, na statek k sekani spasku na kopcovitych pastvinach a na udrzbu cca 5000 m2 travnate casti dvora. Hned na uvod ke zminkam o MTD a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika