Příspěvky uživatele - 78.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě kuřic, 18.12.2014
Prosím o radu kde v jižních čechách, českokrumlovsko nebo budějovicko koupit slepice - nosnice. Bohužel při venčení psů měl soused slepice vypuštěné a tak si každý přinesl jednu ke svačině a tak musím doplnit stav. Děkuji IvanHorseman
Krovinorez solo 154 - názory, 24.9.2014
Krásná práce - jen o to kdo ji zaplatí - a měl by to být Mountf.Jinak mám také Castora třetím rokem a kromě startování úplně studeného motoru/chytne tak na 4. až 5tý pokus/naprostá spokojenost.Mámještě dva staršíčíňany, za tu cenu asi stály, ale... celý příspěvek >
Ořechy na Gola sadu v palcových mírách a jiné vychytávky, 11.6.2014
Já si 3/8" koupil očkoplochý klíč a je vystaráno - tou 10 kou se to někdy povede žvejknout. Pouze nastal problém, když jsem přetěsňoval motor B&S kde byl i daný utahovací moment - vyřešil jsem zapůjčením ořechů od známého, který dělá i palcové... celý příspěvek >
Dřevo na uzení, 29.4.2014
Já udím na buku a konec na švestce.Dub je dle mne kyselý a naprosto nevhodný .IvanHorseman
Jak ochránit stromky proti okusu, 29.4.2014
Tak já jen letos 2 jablůňky odrbané srncem. Za posledních 5 let je tomožná více jak 10 stromků. IvanHorseman
Jaké zahradní nůžky?, 26.4.2014
Já,  ač fanda fiskarsu / 3 sekery, 1 kalač,1 nůž a jedny nůžky/ dávám přednost nyní Bahcu. Nevím přesný typ, ale je možnost volby dle velikosti ruky a i velikost ostří v nůžkách. Sekery si nemohu vynachválit. IvanHorseman
Řez slivoně, 14.3.2014
Je možné nyní slivoně jako tuto/ cca 5 ti letá???/ nebo nechat na odplození. Nebo je možné provést v době kvetení? Ivanhorseman
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Zatím všichni řešili průměr hadice. Ale o jaký typ hadice se jedná? Pokud je to opletená zahradní hadice bez spirály, která zabrání zploštění - tak dojde k zploštění hadice a systém fungovat s největší pravděpodobností nebude. Pokus se jedná o černou... celý příspěvek >
Účinnost domácí vodárny, 24.3.2013
Tak jsem si dal opáčko z fyziky a vychází mi že při rozdílu tlaků 2 až 4 bary a nafouknutí vzdušníku na 1,8 baru - 30 litrů vody. Samozřejmě při menším rozdílu tlaků, ev většímu rozdílu mezi spodním zapínacím tlakem a tlakem naprázdno natlakovaném... celý příspěvek >
Přesazení třešně, 11.11.2012
Takto staré stromky jsem přesazoval 3 ks švestka/dokonce s převozem na druhou zahradu/, 2 ks třešní a 1 ks jabloň. Samozřejmostí je vybrat kořenový systém s maximem balu a díru do které se strom přesazuje vysypat kompostem, poctivě prolít... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 24.10.2012
Teoreticky to je možne, ale spotřeba teto vody bude ohromna.Kdyz si udelate tepelnou bilanci vyjde spotřeba uzitkove vody cca 10 m krychlových denne, coz je dost drahý špås Ivan
Jaké dvouruční nůžky na větve, 24.10.2012
Já proti Fiskarsu nic nemam, ale nůžky nee. Mám několik seker, nůž ale bohužel také jedny nůžky, avsak ty mne zklamaly.Nyni používám jak jednorucni tak obourucni Bahca a naprosta spokojenost. Ivan
Samospád ze studny, 19.8.2012
Ale no tak p.Beny,  částečně máte pravdu, ale co když voda začne vřít a stane se z něj chladivo R718 . Více jak 10 m nelze "vytáhnout". Ivan
Husqvarna 555, 562 XP, 26.7.2012
Jen malá technická poznámka - zvýšením počtu zubů nedojde ke ztrátě krouticího momentu. Dojde vzhledem ke změně převodového poměru ke snížení síly na řetězu, protože při zachování výkonu dojde ke zvýšení rychlosti a výkon=síla x rychlost, tj zde... celý příspěvek >
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 24.6.2012
Samozřejmě juknutím na stav pístní sady se nic nezkazí. Ale spíše bych to viděl na ložisko hřídele nebo spojky. Zkuste sundat samotný motor a ten prověřit a následně prověřit stav ložisek hřídele v trubce. 12- 14 roků provozu a zastavování o dřevo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika