Příspěvky uživatele - 236.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně mulčovat trávu motorovou sekačkou, 29.9.2014
Jak to merite? Ja léta mulcuji, nikdy jsem nemeril... Docela me zajímá technika měření trávy před a po a jak poznáte třetinu a polovinu a jak 18 na 6 a tak. Díky
Mulčovací sekačka, 27.9.2014
Vybíral jsem mulcovani sekacku pro 700m2 a vybral jsem Stigu Multiclip 50 S - mulcuje perfektně a při sekání po 2-3 týdnech nemá problém.
Jak správně mulčovat trávu motorovou sekačkou, 22.9.2014
Většinou jsou to sousedi, kteří se přijdou zeptat, jak to děláte, ze jen setkáte a neodnášíte trávu ;)
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 21.9.2014
Jedna se o německou sekacku Einhell GH-PM 46/1 S vyrobené ve velké sérii pro řetězec Lidl pod označením Florabest. Díly od zastoupeni Einhell.
Jak se zbavit houby?, 21.9.2014
Děkuji za nabídku, můžete prosím uvest ten tucet přípravku a ja si z nich vyberu neco levného, co bude u nas k dostání. Děkuji
Jak se zbavit houby?, 15.9.2014
Dobrý den, prosím o radu. Máme před chatou celoročně stůl a lavice ze smrkového masivu - kulatiny. Po šesti letech se z boku a ze spoda objevila houba - odřezal jsem ji a nyní hledám přípravek, kterým bych dřevo ošetřil, aby již houba... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika