Příspěvky uživatele - 244.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Turkestánský brest, 8.9.2014
Objednal jsem 40ks sazenic. Po obrdžení jsem chtěl nákup nejdříve reklamovat, ale nakonec jsem ty neduživé rostlinky nasadil. To byla polovina dubna. Do září má většina rostlin okolo 130cm a kupodivu prospívají velice dobře.  Bohužel u Starkla... celý příspěvek >
Skákání Koi kapru, 30.4.2009
ještě jedna otázka: v tomto případě mám raději vodu dopouštět ze studny, nebo z vodovodu. Děkuji
Skákání Koi kapru, 30.4.2009 Obsahuje fotku
dneska dopoledne jsem vyměníl cca 1/5 vody.  Ryby budu sledovat, ale zda se mi, že se ryby sklidnily, žadnou jsem neviděl vyskočit. Jinak před tím skakaly pruběžně celý den nejvíc k večeru... Diky za radu...
Skákání Koi kapru, 30.4.2009
Velikost KOI kapru je cca 15cm, 4Ks, voda byla napuštěna 1:1 vodovod studna, filtruji, vodu čeřím - otázka je jestli to není malo!  Padá mí cca z 20Cm na hladinu, průtok (ten jsem měřil dnes) 450l/hodinu..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika