Příspěvky uživatele - 117.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myši žerou myši?, 6.9.2014
Nám se myši chytají na pastičky na chleb. Ale asi je jich víc a víc. My se jich nemůžem nějak zbavit celkově. Ale já si osobně myslím, že nejdřív musí zmizet holoubci od souseda a pak my se zbavíme myší. Protože, mi přijde, že jich je víc a víc.... celý příspěvek >
Myši žerou myši?, 6.9.2014
Mylíme si, že jich tam není málo. Já mám strach z jedu, jelikož asi někde v půdě si udělali direčku a běhají nám v zimě v obýváku ve stropě. A nemáme se tam jak dostat. Jedině sundat střechu. A asi dvakrát tam chcípla a trošku nám smrděl obývák. Tak... celý příspěvek >
Myši žerou myši?, 6.9.2014
Kočku bych si pořídila, kdyby by jsme mohli.
Myši žerou myši?, 5.9.2014
Dobrý večer, máme takový problém. To že už asi 3 rokem máme na půdě myši, už jsme si zvykli (vtip). Nemůžeme se jich zbavit. Zkusili jsme snad vše. Všelijaké byliny, nalili jsme tam i terpentyn, nakoupili odpuzovače na moly, myšoplaše,a máme i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika