Příspěvky uživatele - 152.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 25.8.2014
oprava: je to honda GCV190
Honda Vs. Briggs&Stratton, 25.8.2014
Nedávno jsem pořídil stigu s motorem honda SVC190 autochoke. Porovnám ostatní modely, které mají motory B-S a o stejném obsahu tedy 190cc a přibližně stejné konfiguraci a ceny sekačky. Honda má rozvod OHC a kroutící moment 11,3Nm B-S mají... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 4.4.2012
Dobrý den, nevíte, kde bych sehnala česnek medvědí na žatecku? A ještě bych taky kostival lékařský... kdyby jste náhodou někdo věděl. Děkuji. Radka
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 21.3.2011
Tak jsem teď volala kvůli koupi jahod do jedné jahodárny a hned jsem se tam zeptala, a pán mi potvrdil, že opravdu nevadí, když budou jahody vedle sebe. Rovnou jsem se tedy zeptala i na Váš dotaz ohledně opýlení a skleníku a pán říkal, že pokud... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 21.3.2011
Děkuji za reakce a za rady. Potěšili jste mě
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 19.3.2011
Dobrý den, slyšela jsem, že pokud chci mít na zahradě stáleplodící jahody, nesmím mít v dosahu 50 metrů žádné jiné jahody, protože díky včelkám by časem došlo k tomu, že stáleplodící jahody by přestaly být stáleplodící.... Co se týká mě, nejraději... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika