Příspěvky uživatele - 12.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Veselku či jinou odrůdu meruňky?, 1.4.2016
Dnes jsem zakoupil Veselku na podnoži M-VA-1 v zahradnictví v Louňovicích (u Mukařova), tak jsem zvědav.
Pilový řetez stihl x solo pro hecht 44, 24.3.2016
kupte řetěz oregon, tím nic nezkazíte
Fiskars vs Hultafors, 9.1.2016 Obsahuje fotku
Panove dekuji obema za odpovedi. Zkusim tedy tu Zbirovia a topurko oplechuji. Pak sem napisi jak budu spokojen.
Fiskars vs Hultafors, 9.1.2016 Obsahuje fotku
Lehci nez 1.5 kg bych ani nechtel, at to ma nejakou energii. Husqvarny jsou jeste cenove rozumne, docela se mi libi Husqvarna 75cm. Ta Zbirovia asi nebude ocel nic moc predpokladam...
Fiskars vs Hultafors, 8.1.2016
Dobry den, dovolim si obnovit tuto diskuzi. Vybiram nejakou stipaci sekeru, nechci fiskars,  ale kvalitni klasiku. Takze se priklanim k vyse uvedenym svedskym znackam. jeste jsem nasel ceskou sekeru Zbirovia. Je levna, nemate s ni nekdo... celý příspěvek >
Napadená hrušeň - prosím o identifikaci choroby, 9.3.2015 Obsahuje fotku
po rozlomení
Napadená hrušeň - prosím o identifikaci choroby, 9.3.2015 Obsahuje fotku
další foto
Napadená hrušeň - prosím o identifikaci choroby, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám mladou hrušeň napadenou touto chorobou (viz. foto), jak listy, tak i větve. Můžete mi prosím poradit co to je a jak se toho zbavit? Děkuji Roman
Krovinorez Demon RQX520R, 23.8.2014
nebyli to ty dva Demony z Benešova, cena vylezla na nějakých 1.500,-? což mi přišlo trochu dost na to že nový stojí ani ne o tisícovku víc a je k tomu přílušenství...
K čemu je dirka u křovinořezu?, 2.7.2014
Tak to vím naprosto přesně :-) ale lépe když se zeptáte v prodjeně kde jste ho koupil
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2014
Take me to zajima, nevi nekdo co je to za model a vyrobce?
Křovinořez (motorová kosa) do 5000 Kč, 26.5.2014
Přečtěte si tuto diskuzi.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 23.4.2014
I když bude většina zde diskutujících zde proti, tak z vlastní zkušenosti mohu doporučit Castor CP 522, případně menší CP 422
Castor CP 510 (případně CP 522) zkušenosti, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Mám možnost koupit velice zachovalou pilu Castor CP 510 po prvním majiteli, důchodci, ještě původní lišta i řetěz. Cena zhruba poloviční než za novou. Jsou zde nějací uživatelé této pily? Jaké s ní máte zkušenosti? Jinak jsem si ji vyzkoušel... celý příspěvek >
Olej, 3.3.2014
Osobně používám do všech 2T Mogul Alfa 2T   je také červené barvy a jsem naprosto spokojen. Splňuje API TC, nyní se dá sehnat třeba v jednom nejmenovaném řetězci za 84,- Kč/L
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika