Příspěvky uživatele - 20.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Demon RQX520R, 24.8.2014
Jojo... za tu cenu se to vyplatilo... jak jsem psal... jedou oba a výborně akorát ta 480tka měla v čudu hnací hřídel, ale pasovala z rozbitého alka... mám je oba vyzkoušené, tak s každým asi tak po třech hodinách v dost zarostlém terénu a fakt mě... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 23.8.2014
koupil jsem nedávno RQ 480 a 580 na aukru jeden jako funkční a druhý na díly k tomu... na tom na díly jsem přehodil ze starého křoviňáku spojku s tyčí a hlavou startnul a jede... tak že mám teď dva DEMONY a už jsem je vyzkoušel a oba dva jsou... celý příspěvek >
Newton Wonder, 31.12.2012
Zdravím Blahopřeji starým odrůdám k prvnímu významnýmu ůspěchu na výstavě Zahrada Čech v umístění finálové trojici a tak se ptám touto cestou kdo pěstuje nebo ochutnal finálovou odrůdu NEWTON WONDER sadař vlada
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 31.12.2012
Pěkného Silvestra p. Vlastimile Je vidět, že televize Vás baví tak jako mě a že na ovocné stromky myslíme i v kteroukoliv dobu. Zkuste navrhnout nebo poradit jak dostat všechny možné a slibné odrúdy na takové výstavy. Já jsem také začínal jako... celý příspěvek >
Angold, Andego, Antonovka, 31.12.2012
Zdravím Odrúda Angold patří i dle mého názoru ke kvalitní velkoplodé odrůdě rodičů starých odrůd. Je zajímavé, že oba rodiče jsou čistě žlutoplodí a Angold je červenonahnědlý pěkného a vyrovnaného tvaru. Angold zdědil polní odolnost na... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 31.12.2012
Zdravím Vás všechny v tento přelomový den Věřím, že většina z nás čte Zahradkáře. Když jsem si četl Zahradkáře Leden 2013 tak jsem byl mile a nevěřícně překvapen, jestli dobře vidím!!  Na stránce č. 22 je článek který má takovou nejistou a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika