Příspěvky uživatele - 123.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014 Obsahuje fotku
Jedná se o San Francisco, teplotní průměr je do 21°C, v zimě tepolota nepadá skoro vůbec pod 0°C, teplotní maximu 39°C, takže je mi jasné že zde to bude úplně někde jinde. Takže proto by mě zajímalo i to složení. Zoysia Tenuifolia je trávník... celý příspěvek >
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014
Bohužel detailnější foto konkrétně tohoto trávníku nemám. Ale děkuji za reakci. Někde jsme našel i složení takových trávníků ale nevím poměr. Dají se vůbec sehnat semena zvlášť, ne žádné směsi?
Aerifikační nářadí, 21.8.2014
Pročítal jsme tohle forum a narazil jsme na pár příspěvků ohledně domácí výroby aerifikačního nářadí. Chtěl bych si taky něco zhotovit ale nejlépe s dutými hroty, mám zahradu zhruba 700m3 ​takže aerifikační vidle nechci. ​ Má někdo... celý příspěvek >
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, nedávno na internetu jsem narazil na fotku, trávník se my líbí tak by mě zajímalo jestli má někdo s něčím podobným zkušenosti. Na českých stránkách jsem nic nenašel, vše jen anglické a to jen kde koupit semeno případně sazenice. Poradí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika