Příspěvky uživatele - 4.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přezimování agave, 22.11.2008
Myslím, že vykvete cca po 60 letech, takže Vám zbývá už pouhých 30 let stěhování.
Heuchera - divně kvete, 6.7.2008
Díky, uklidnilo mě, že to není choroba, ale velká paráda to není. Jdu stříhat.
(Ne)problém se startováním BS Quantum, 1.6.2008
Dobrý večer. K následujícímu dotazu mně vyprovokovala diskuze o sekačkách Viking z tohoto týdne. Kdosi psal, že studený BS naskočí na druhé zatažení startovacího lanka.  Tady můžu jen tiše závidět - můj Quantum 4hp (r.v. 1998) na... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2008
V agrozetu např. v Českých Budějovicích jsem videl spoustu náhradních dílů do motoru tékáčka (píst, válec, klikovka, atd).
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2008
Přátelé, nějak na toto fórum zapomínáte? Zkuste prosím poslat nějaké úpravy, už jsem o to prosil, napište jaká úprava, co a z čeho je použito, foto. Já a určitě i mnoho čtenářů to ocení a možná i využijí. Moc děkuji a neházejte toto téma na druhou... celý příspěvek >
Jak pěstovat litchi?, 14.2.2008
ja sadim litchi od svich patnacti let je to jen o skusenosti, nejvic jako male rostlinky nemaji radi pruvan a ani ne chladno.Kdys sou jeste malinky rostlinky tak do triceti centimetru davam je do skleneny bane z otvorem i na cerstvy vzduch.... celý příspěvek >
Lze pestovat balkonové jahody v záhonu?, 4.6.2007
Prosím o radu, mám na balkoně prvním rokem převislé jahody, jsem začátečník, a někde jsem četla, že se mají na zimu zasadit do záhonu a přikrýt chvojím. Ale nevím, co je na tom pravdy a ráda bych svoje jahodníky přechovala i na příští... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 22.4.2007
Tak zjistil sem od známého, který dělá v technických službách, že pokud chci výkon a spolehlivost, tak prý stroje značky Stiga jsou to nejlepší. Říkal, že vyzkoušeli během let mnoho značek a se sekačkami od Stigy mají ty nejlepší zkušenosti. Teď sice... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika