Příspěvky uživatele - 167.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 19.8.2014
Naví s tím brigsem jsem byl 3x za sezónu v servisu. S Hondou za dva roky ani jednou.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 19.8.2014
Já můpžu posoudit jako uživatel, který z Brigse 190 přešel na Hondu 160. Ohledně motoru je Honda tižší a spotřeba je lepší.
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 29.3.2014
Děkuji Vám za rady a o sdílení zkušeností. S manželkou jsme si zatím vybrali zahradní nábytek Milano choco 4. Není to sice ten kulatý, ale nám se moc líbí :)
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 24.3.2014
Pepo a podle čeho se pozná kvalitní umělý ratan?
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 24.3.2014
Děkuji Marcelo, to je pro mě důležitá informace, protože zahradní nábytek nebudu mít kam schovávat.
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 20.3.2014
Mám vyhlídnutý zahradní nábytek z umělého ratanu. Nikdy jsme nic neměl z tohoto materiálu. Jaké s ním máte zkušenosti?
Robotické sekačky, 21.8.2013
Pánové, děkuji za rady. Nakonec jsme po návštěve prodejen Hondy, Husquarny a jedné specializované zahradní firmy vybrali sekačku od Hondy. Máme ji skoro 4 měsíce a jsem jednoduše nadšeni. Permanentně posekáno a trávník vpadá stále pěkně živě. V Hondě... celý příspěvek >
Technika pro komunalni sluzby, 29.5.2013
Ano, starjet je podstatně levnější jak Honda, ale podívejte se na diskuzní fóra, která jsou polná dotazů, jak opravit traktůrky Starjet, protože tam jsou konstrukční chyby, to samé třeba MTD i Husquarna. Nebo se podívejte na bazary, kolik Starjetů se... celý příspěvek >
Technika pro komunalni sluzby, 29.5.2013
Ten palstový skelet Polystrong není žádné párátko. Honda na něj dává doživotní záruku proti proražení. Co jsem o tom četl, tak zvládne hodně velký tlak. Nedali by na seklet takovou záruku, kdyby si nebyli jistí, že něco vydrží
Sekačka na plochu 1400 m2, 22.5.2013
Zkuste se podívat na Honda Hrg 536 nebojakákoliv Honda HRX. Mají dostatečný výkon pro tuto plochu, jsou silné, ložisková kolečka, kvalitní sběr trávy a hravě si poradí i s přerostlou nebo vyšší trávou.
Novou sekačku s DOV motorem?, 22.5.2013
V praze určitě najdete prodejnu Honda Stroje v Chuchli hned u dostihového závodiště
Benzinová sekačka, 10.5.2013
Jestli chcete něco, co vydrží, tak z vlastní zkušenosti Vám doporučím Hondu. Já mám HRX pro větší plochy. Vám by stačilo asi i něco z nižší řady. Ty mají tuším označení HRG.
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 10.5.2013
Já používám Hondu HRX 476 a žádné vibrace necítím. Manželka s touto sekačkou také seká a nestěžovala si. Na tak velkou plochu zkuste to HRX, má větší záběr a silnější motor.
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
Honda má také výborné zahradní traktůrky včetně solidního příáslušenství. Ale pak se stačí zase zeptat a něco porvnat. Případně stačí jen rider, pokud chcete jen větší sekačku :)
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
Záleží ovšem taky na množství plochy, kterou budete sekat a na finančních možnostech
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika