Příspěvky uživatele - 219.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dno v bazénu, 4.8.2015
pane Baharis... přímo v Mountfieldu mi řekli, že mám aplikovat flokul a nechat běžet filtraci, tak 3-4 hodiny a pak filtraci vypnout na 12 hodin, aby si vysrážené vločky sedly na dno a pak vysát... a při zvýření opakovat až do úplného vyčištění...... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.2.2015
A jak to vypadá s výsledky po vymoštování moštových odrůd, jen se pochlubte.
Tropický ořech, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, tak opět přidávám foto svého pekanu na konci roku 2014..
Co vaše réva? (2014), 15.10.2014 Obsahuje fotku
Jo já můžu vložit pouze jeden obrázek.
Co vaše réva? (2014), 15.10.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem v pondělí sklidil. 16 dvouletých hlav Hibernalu. 15 kg hroznů, největší měly kolem 25 deka. Cukernatost jsem měřil klasickým ponorným moštoměrem a naměřil jsem pěkných 21 stupňů NM. Lokalita Velim u Kolína 200 m n m. Ještě sem dám pár... celý příspěvek >
Botritis cinerea, 29.9.2014
Děkuji za odpověď. Zajímá mě hlavně, jestli už rozjetá Botritida, se v tomto lepším počasí zastaví, nebo bude prorůstat od nahnilých bobulek dál celým hrozněm. Aby třeba v sobotu to nebylo úplně k nepotřebě. Jsou k tomu krucinál ty rosy!
Botritis cinerea, 27.9.2014
Nechávám dozrávát mojí první úrodu, asi 80 hroznů Hibernalu. Bouhužel některé hrozny více, některé jen lehce napadeny šedou plísní. Zrovna dozněla účinnost postřiku. Teď, když se počasí konečně umoudřilo, vyplatí se mi úrodu ponechat ještě +- týden,... celý příspěvek >
Kvas z Jugoslávských švestek, 18.8.2014
Jestli mohu, tak zde uvedu vlastní zkušenost. Předemříkam že vše je samozřejmě o tom co komuchutná... Před čtyřmi lety jsem po přečtení jedné rakouské knihy o výrobě destilátu dosladil řepným cukrem vše co jsem ten... celý příspěvek >
Technika orby, 17.8.2014
Děkuji za bezvadný návod jak na orbu,
Sunburst - zkušenosti, 31.1.2014
zdravim to nechapu prijedte do tynce nad labem mam ji 4 roky a nevim co stresnema obri koule stavnate nikdy bych nemenil ale pravda je ze jsem tehdy kupoval jeste jednu tresen jineho druhu a ta ma tak 10 tresni a je nakvetla cela a jsou stejne stare... celý příspěvek >
Neznáte někdo název této rostliny?, 20.1.2014 Obsahuje fotku
Tuto rostlinu jsme našli na bývalém smětišti na kraji obce. Teď v teplém lednu krásně rozkvetla, jako jediná v okolí.. Neznáte někdo název?
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.11.2013
Před měsícem jsem si při procházce mezi poli, kde to bylo k nejbližší okrasné zahradě minimálně 500 možná více metrů všiml kalamitního napadení vysázených hrušní podél cesty. Domnívám se, že k přenosu dochází ještě na mnohem větší vzdálenost. Druhou... celý příspěvek >
Tropický ořech, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Máte někdo doma Kešu ořech, respektive zkušenosti s pěstováním v interiéru či ve skleníku?
Pistacia vera, 21.5.2013 Obsahuje fotku
Jinak takto vypadá moje pistácie po 5ti letech růstu ve studeném skleníku. Tuším že min teplota v něm byla kolem -15 °C když venku bylo něco málo pod -20 (loňskou zimu). Neomrzli ani konce rostliny. Huře dopadl pekanový ořech který mám venku, ale i... celý příspěvek >
Pistacia vera, 21.5.2013
To je sice pravda i dobrej typ ale zkuste to. Kolik vám jich vyklíčí a kolik shnije?? Pak napište.. Tom
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika