Příspěvky uživatele - 128.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Baňatý konec okurky, 24.7.2015
Dobrý den může mi někdo prosím poradit hadovky mi krásně rostou ale ted dozrávají a na konci se dělá taková bambule nevíte čím to je?
Mohu zasadit broskvi 3 metry od tůjí?, 6.11.2014
Díky za rady... ta tůje je zatím 1m vysoká a nemám jinou možnost asi to budu muset risknout.
Mohu zasadit broskvi 3 metry od tůjí?, 5.11.2014
Mám malou zahradu a zasadila jsem asi 3m od tůjí malou broskvi.Nevím jestli někdo má s tím skušenosti jestli je to vhodné stanoviště.Poraddte mi prosím.
Popel z uhlí do zahrádky, 2.10.2014
Děkuji za rady a nakonec jsem radši koupil od souseda písek a dodal na zlepšení půdy písek. Samozdřejmě ke každému seminku či sazenici přidávám vlastní kompost a taky kupovaný substrát. Takže přeji všem krátkou zimu ať už zasese můžeme na... celý příspěvek >
Popel z uhlí do zahrádky, 28.9.2014
Ale na netu jsem se dočetl že hořeník se těžké kovy odpařují?
Popel z uhlí do zahrádky, 28.9.2014
Dobrý den, dostal jsem radu že v jílovytých půdách si mohu pomoci přidávání popelu z uhlí. Půda pak získá lepsí vlasností a bude více porézní. Je to jen takový blábol nebo to mohu takhle udělat? Děkuji za odpovědi Lukáš
Zastřihování listů u rajčete, 9.8.2014
No rajčátka máte pěkná takovéhle jsem měl před rokem když jsem na totaky prděl :-) Já hnojím poctivě každý týden. Hoštické tekuté. Snad mi alespoň ty spodní dozrají :-)
Angrešt, Rybíz, Josta, 9.8.2014
Jediné co mám strach je aby přežili zimu. Nějaké rady jak je nejlépe přezimovat? DĚKUJI :-)
Angrešt, Rybíz, Josta, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu na jaře jsem zasadil tři malá keříky, docela pěkně rostli dokonce i Angrešt už měl plody. Odvšem nyní se mi na listech začínájí oběvovat nejaké skvrny. Postřik nebyl proveden ničím jen jednou zalito hnojivem Jihočeské... celý příspěvek >
Zastřihování listů u rajčete, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Pro představu zasílám foto.
Zastřihování listů u rajčete, 29.7.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda dělám chybu když zastřihávám postupně listy u rajčete.Tedy nechávám pouze pár listů na rostlině. Vrchol samozdřejmě plný ale od spoda jsem to sestříhal. Bál jsem se plísní. Jedná se o stupické tyčkové,... celý příspěvek >
Automatické otevírání skleníku, 6.5.2012
Jelikož jsem dlouho hledal a nemohl najít otevírač na svislá okna, uvádím zde návod na stavbu takového otevírání.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika