Příspěvky uživatele - 44.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň ranných brambor, 24.7.2014
150-200m² neni malo, ale ne az zas tak moc.. Ja 2x rocne (jaro, podzim) ryji 100-120m2, brambory davam na 40-60 m2. Vsechno rucne a pouze o vikendech na chalupe. J.R.
Třešně nemoc, 24.7.2014
Pane Vinšálku, dekuji za odpoved a preji brzke uzdraveni. Pocasi u mne take dosti extremni, krupobiti letos asi 4x, jedno mi dokonce castecne potlouklo zelene plody jahod, coz nepamatuji. Ale i potlucene jahody nehnily a dozraly. Zahradu... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 24.7.2014
A jakou tedy obdelavate plochu, rucne je to moc ? Kalkulace 20 Kc na kg mi prijde premrstena. Mimochodem, ted jsem byl v Penny, meli v akci rane brambory za 6.90, kvalita dejme tomu prumerna. Takovy zazitek muze slabsi povahu uplne... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 24.7.2014
Jaky stroj mate a jaka je na nem porucha? A jak velkou plochu brambor pestujete a jaky mate vynos? J.R.
Bazalka přestala růst, proč?, 24.7.2014
Mozna malo svetla, mozna malo tepla, mozna oboji. Pro bazalku za oknem nebudou vhodne podminky. J.R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika