Příspěvky uživatele - 144.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Provoz vytápěného skleníku, 22.3.2015
Dobrý den, nechci tu zakládat nové vlákno, jelikož mám podobný problém s vytápěním. Jedná se však o pařeniště. No pařeniště, spíše takovou bedýnku. Léta se mi doma válela tři okna s dvojskly. Zbyla po rekonstrukci. Napadlo mne znich udělat... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 30.1.2015
Ještě bych se zeptal, na délku naložení. Původně jsem měl v plánu udit po třech dne naložení na sucho a pěti týdnech lákování.  Bohužel do toho zasáhla příroda a musím v tomto termínu na několik dní navštívit nemocnici. Pak budu trochu... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 8.1.2015
Nechci zakládat nové vlákno, tak dotaz napíši sem. Včera jsem do smaltovaného obřího kastroulu nasucho naložil cca 22kg bůčku. V nejbližších dnech ho zaliju lákem. Problém je, že nemám patřičně velkou desku na zatížení. Průměr kastroulu je... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 20.8.2014
Jelikož jsou tady různé názory na uzení břízou - nevím zda názory vychází z praxe či nikoliv, rozhodl jsem se to vyzkoušet.  Loni mi jeden taky rybář u vody povídal jak krásně udí na bříze. Taky jsem mu nevěřil, navíc znaje názory na břízu... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 17.7.2014
Nevím nakolik jsem porozuměl Vašemu dotazu, ale soused má takovej geniálně jednoduchej mechanizmus na principu kardanu. Z krátka na levé straně má motorek a na hřídeli má minuaturní kardanový kloub - bohužel nevím z čeho. Prostě je schopen hřídel... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 17.7.2014
No neznám tyhlety novodobé mechanismy made in China, kde se uvádí ňůtnmetry. Z vlastní zkušenosti různých prasetočů však můžu říci, že uplný nezmar je klasický 12V stěračový motorek ze stodvácy anebo dvanácettrosky. Má výkon cca 50W při 12V a cca 60... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 8.7.2014
Vyráběl. Je to obyčejný hranol 36x36 a ty otvory jsou udělané hobby horní frézkou do dřeva průměru 20. Chce to jen tu frézku anebo stolní vrtačku se stolem, kde bude posuvný doraz - kvůli přesnosti a jednodušímu rozměrění roztečí.
Dřevěná udírna s izolací, 19.6.2014
Co týče teploměru, tak jej dodává firma Impuls - Křižanov. Nechci zde dělat reklamu, ale lze jej u nich koupit.
Dřevěná udírna s izolací, 19.6.2014
No přes ohniště mám takový krycí, pochůzné, 4mm tl. plechy (2ks). Ale máte pravdu, jednou jsem to nějak opoměl zakrýt, přišel pořádný chlejstanec a mohly tam plavat kačenky. Ale do rána to spárana mezi šamotovými cihlami proteklo. Ale taková situace... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 10.5.2014
Děkuji za odpověď. Neměl byste nějakou fotku pro inspiraci. Jako rámovou kostrukci jsem použil latě 38mm a tam se mi desková vata 40mm nevejde, nejde zmáčknout. Vata - vlna v roli by se tam vejít měla - je měkčí. Uvažuji také o izolovaném... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 10.5.2014
Dobrý den,  chystám se postavit dřevěnou udírnu s palubek, které mi zbyly po dokončení podhledů - podbití pod střechou.  Můj záměr je udělat ji dvou plášťovou. Vnitřek polubka lícem dovnitř, následně izolace minerální vatou tl. 4mm... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika