Příspěvky uživatele - 187.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 2.12.2014
Zaryti bio můžou s celou rodinou vyměšovat do nádoby a mísit se savým materiálem a pak ukládat na kompost. Je opravdu škoda vyměšovat do mušle a ještě navíc velkým množstvím vody splachovat.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 2.12.2014
Nevím nakolik je toto téma odvážné. To co se od dobytka vyváží na pole je v podstatě totéž. Kde jste přišel na to, že 1kg Cereritu je hodnotově totožné se 190 metry čtverečními zeleného hnojení. Kterým rostlinným druhem se toto hnojení provádí.
Drtič větví Vares Shark, 7.11.2014
Nevím proč si stále pěstujeme systém DODOS. Měli bychom aspoň na nějakou dobu ochladit kupovací zvýšenou teplotu. Přiznejme - je to nedomyšlený šmejd. Stačí se podívat na nabídku opovrhovaného Hechtu. Mnozí se přímo vysmívali, Hecht - checht! Mám... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 17.7.2014
To co píšete je jen v podstatě strášení a hlavně odvádění pozornosti od jiných a mnohem větších a vážnějších problémů. Jsem dost stár, vlastním nějakou techniku, tak se ji snažím používat s rozumem. Nejsem lenivec, proto hodně často sahám po ručním... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 13.4.2014
Na ty oblaka černého dýmu co se sem tam vyvalí z výfuku, mne nenapadlo lepší přirovnání. Rozdíl ve spotřebě je, ale ne zas tak velký jak uvádíte. Mohl by jste uvést jakým způsobem jste došel k těm „dvaceti tunám“.
Vari - nádrž, 3.4.2014
Stando V, v mém příspěvku neni ani písmeno o servisu, tak nevím proč bych měl přerážet pazoury servismanovi, když můj stroj ještě neviděl. A jestli to dojde tak daleko, že si s tím nebudu vědět rady, tak jsou pořád dvě možnosti. První je, že to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika