Příspěvky uživatele - 106.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padání jablek, hniloba, 21.8.2014
Ano, přesně takhle to je. Jen by mi líto, že padají i jablka, která mohla být zralejší a bylo jich škoda, protože padají teda dost. Ale tušil jsem, že s tím padáním asi moc udělat nepůjde 
Padání jablek, hniloba, 18.8.2014
Dobrý den, mám takový dotaz, z jabloně opadá víc jak 50% nedozrálých jablek, čím víc se blíží dozrávání, tím víc padají a dost hnijí na stromě 20% a dost strupovatí. Dá se to nějak zlepšit, stromům moc nerozumím, logicky mě nic nenapadá. Odrůdu... celý příspěvek >
Trávnik žltne, 2.8.2014
Ale ještě bych dodal, nevím, jestli se mi to zdá, nebo ne, ale není ten trávník samý kámen? Z jedné fotky mi to tak připadá, to by vertikutátor asi neskousl 
Trávnik žltne, 2.8.2014
Mě to tedy laicky přijde, že by to to chtělo vertikutaci, vyčesat, prohnojit, popř. zasít trávu a zalít. Ale jsem laik, tak uvidíme, co odborníci 
Čím vyhubit plevele v nově založeném trávníku?, 2.8.2014
Jelikož je nový, tak zatím ručně dělám jen to, co se dá chytit rukou a je vidět hodně - bodláky, jitrocel a podobné větší plevele. Ani nevím, jak se to všechno jmenuje, ty drobounké né, to bych se z toho zbláznil 
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 2.8.2014
Hondu mám 8 let a ještě se mi nestalo, že by nechytla, nebo byl problém s benzínem. A evidentně nejsem jediný, takže spíš to vidím na problém a) vymyšlený b) mezi madlem a zemí...
I toto je Mountfield, 19.7.2014
Zkopíruju svůj příspěvek o kvalitách této prodejny: Přidám jednu kamarádovu loňskou zkušenost s pilou Oleo-Mac OM 952 od Mountfieldu. Zdědil dům po babičce, takže zahrada 1000m2 naprosto neudržovaná, asi 20 starých stromů, tráva až po ramena atd.... celý příspěvek >
Nemoc plodů višně, 18.7.2014
Tak pane V, klobouk dolů, já to nenašel za celé dny  Mrknu na to, co je to vlastně zač. Mnohokrát díky 
Honda Vs. Briggs&Stratton, 18.7.2014
Tak pane Ferdo, musím víc než souhlasit. Ob barák má chlápek zhruba stejně velikou zahradu jak já + - 1000m2, vlastní traktůrek, klasickou sekačku a nějakou kosu nebo vyžínač. Sekal vyžínačem v pátek 8 hodin, sobotu 8 hodin, v neděli začal v 9 a... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 17.7.2014
Naprosto bezchybná odpověď. K tomu není co dodat. Ale stejně se určitě někdo najde, kdo souhlasit nebude 
Nemoc plodů višně, 16.7.2014
Tak určitě, jen bych chtěl mít jistotu, že příští úroda to nebude mít zase, nevypadá to moc hezky. Každopádně dík všem za snahu.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 16.7.2014
Co si myslíte vy, je mi upřímně úplně jedno. Sekám to každý týden, někdy i dvakrát nejen letos, ale i loni, i předloni atd. Moje zahrada je rozlehlá a tudíž ji udržuju ve stavu, kdy se nenadřu a nelítám každý pátý metr s košem jako někdo, kdo je... celý příspěvek >
Nemoc plodů višně, 15.7.2014
Právě, já už prohledal celý net a nic podobného jsem nenašel, vůbec se v sadaření a rostlinách nevyznám, můj obor je opravárenství, motory, repase atd, tohle je pro mě španělská vesnice...
Nářadí zn. Berlan, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Já jsem od nich koupil ten slabší, 6hp do kultivátoru, měnil jsem cca 10 let starý, kouřící, nechytající, žravý, nevýkonný B&S. Můžu vám na rovinu říci, je to nebe a dudy, na jaře na otočku chytne, tichý, bez vibrací, bez kouře a pocitově... celý příspěvek >
Ořechy na Gola sadu v palcových mírách a jiné vychytávky, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Pro občasného uživatele by mohla postačit gola sada 1/4“ 40 dílů SPLINE z řady Proteco Silver Line, sám ji pro tyto účely také vlastním. V nouzi jsem si s ní většinou pomohl.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika