Příspěvky uživatele - 172.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 17.2.2015
Dobrý den, dovolím si poradit. Mám zhruba 30 hlav, 15 odrůd, kousek od Ostravy, cca 230m n.m. Docela dost odrůd jsem už vyřadil z důvodů špatného dozrávaní nebo chuťi, stále zkouším něco nového. 250 m není mnoho, ale sever už to je.Určitě vybírejte... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 19.1.2015
Ještě bych si dovolil dodal, pozor na jarní slunce. Výhonky jsou dost citlivé na spálení. Proto východní nebo západní stranu a stínit, postupně odkrývat. Jirka.
Husi krky, 5.1.2015
Aby to nebylo tak jednoduché, tak to ještě zamotám dotazem. Je nějaký zásadní rozdíl mezi nosičem biomasy typu biokuličky a husina? Nemyslím tím cenu za kterou se tyto média dají sehnat. Kuličky jsou v pytlích, nehýbou se, jen jsou promývány vodou.... celý příspěvek >
Husi krky, 30.12.2014
Řekl bych, že menší průměr krků je lepší. Bakterie mají více plochy na osídlení. Jirka.
Moruše, 30.12.2014
Omlouvám se za pozdní reakci. Z 50 litrů necelé 4 litry pálenky. Moruše v plné zralosti je fádně sladká, kvašení proběhlo díky obrovské sladkosti v pohodě. Byla to moruše bílá.  Chuť pálenky je taková zvláštní, neurčitá bez ovocných příchutí.... celý příspěvek >
Habrový plot, 4.11.2014
Náš habrový plot sázel můj děda v době po druhé světové válce, asi 150 metrů. Je v jedné řadě asi 30 - 40 cm od sebe. Původní pletivo je asi 10 cm od rostlin. Po čase, když původní pletivo zrezlo, tak se jednoduše natáhlo druhé,  ale na... celý příspěvek >
Asimina - novy vyhon, 21.9.2014
Gratuluji, já už se dočkávám třetím rokem. Odrůda Prima 1216 samosprašná. První rok jeden plod, další pět a letos jedenáct plodů. Řeším, ale co se semeny. Chtěl bych si vypěstovat vlastní semenáče, ale zatím bez úspěchu. Stratifikoval jsem v lednici,... celý příspěvek >
Druhé kvetení, 14.7.2014
Zdravím, po kontrole jsem také našel nové květy na zálistcích ve vyšších patrech nad drátěnkou.  Odstranit celý fazoch nebo stačí sundat květ. Pro lepší vyzrání se doporučuje fazochy nad hroznem ponechat. Díky Jirka.
Bílá plíseň na plodech, 10.7.2014
Zdravím, za jak dlouho poznám, že se réví léčí. Nikdy jsem moc nestříkal, ale po špatných zkušenostech bez postřiku to asi nejde. Po odkvětu jsem ošetřil Falconem, ale spory plísně jsou pořád viditelné hlavně na bobulích. Na další postřik mám... celý příspěvek >
Prostředek Quadris max, 30.5.2014
V souvislosti s počtem postřiků, kdy jeden před a dva po odkvětu mám malý dotaz. Letošní průběh jara u nás na severu Moravy je dost dešťivý. Mám obavy, že tři postřiky jedním přípravkem nebudou stačit. Můžu proti padlí použít v dalších dnech po... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 22.4.2014
Zdravím, jsem podobně "postižený" zahradník jezírkář. Provozuji asi 20 kubíků jezírka, jsem začátečník. Řešil jsem filtraci jiným způsobem, ale pořád se učím. Diky a zdravím. Jirka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika