Příspěvky uživatele - 141.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spencer, 3.11.2014
Letos jsem sklidil krásná velká jablka odrůdy Spencer. Ve sklepě je mám uskladněna cca 3 týdny, ale každý den najdu v bedýnkách jablka, která začínají na některých místech měknout a při rozkrojení je dužina v tom místě hnědá, začíná hnít. Prosím o... celý příspěvek >
Jak se jmenuje, 13.7.2014
Dnes jsem si na trhu koupila rostlinku, která má nať podobnou kopru a ta nať chutná po lékořici, český ani latinský název jsem se od prodávají nedověděla, řekla mi jen, že se přidává do čajů. Víte někdo co jsem si koupila? Děkuji. Jarka
Banánovník, 14.1.2014
Dobrý den, pěstujeme banánovník již deset let. Za tu dobu jsme sklízeli již dvakrát plody. Nyní máme třetí banánovník, vždy jsme zasadili výhonek od toho předchozího, který měl hned od začátku listy tvarově stejné (ze začátku menší). Teď nám ale u... celý příspěvek >
Brokolice, kvetak - horke, 14.7.2012
Dobrý večer, přer dvěma lety jsem měla ten samý problém. Narostla mi nádherná růžičková kapusta, ale jíst se nedala, jak byla hořká. Když jsem se zeptala na tomto foru, dostala jsem odpověď, že by se mohlo jednat o přehnojení dusíkem a bylo to... celý příspěvek >
Zelený povlak na půdě a z něho vyrůstající malé houbičky, 7.7.2012
Dobrý den pane Vysloužile, děkuji za reakci na můj příspěvek . Zelený povlak i houbičky jsou jsou na všech záhonech i pod všemi plodinami,  jsou zelené, mají tvar deštníčku a jsou vysoké asi 1 - 1, 5 cm.  Mohly by to být nějaké spory... celý příspěvek >
Zelený povlak na půdě a z něho vyrůstající malé houbičky, 7.7.2012
Dobrý den, máme chalupu v jižních Čechách a v tomto období se mi objevil zelený povlak na zemině na záhonech a z něho vyrůstají malé houbičky. Chalupa se zahradou je blízko lesa, prosím poraďte jak se toho zbavit. Zdeněk
Tuje Smaragd, 27.3.2012
Loni na jaře jsem zasadil 5 kusů těchto tuji, vysokých 60 cm, nyní jsem zjistil, že všechny mají zčernalé větvičky, jehličí zhnědlé začíná opadávat, prosím o radu jak je zachránit a co je to za chorobu. Děkuji Zdeněk
Hyacinty - zalevat?, 25.3.2012
Dobrý večer, pěstuji hyacinty ji několik let, každý rok byly rostlinky silné, krásně zelené a následně vysoká květenství. Letos mám stejné zkušenosti jako ostatní. Rostlinky jsou malé, listy žluté a ty co již vykvetly mají květenství slabé a vysoké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika