Příspěvky uživatele - 240.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov slepic, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Slepíce jsou nejen pěkné, ale i žravé.Žížaly a slimáci nemají šanci utéci.Na youtube mám videa Hubení slimáků.Abych dokázal, že mé slepice je žerou běžně.Dokonce je musím sbírat a dávat je slepicím, ve výběhu nic nemají.Třeba je učit.Časem si dají... celý příspěvek >
Chov slepic, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Pokud se rozhodneme chovat slepice vybereme si plemeno slepic.V mém případe jsem si zakoupil kuřice dominant modrý, kropenatý,vlašky, isa brown, za 180 korun za kus.Mám s nima jen dobré zkušenosti.Předem jsem si postavil svépomocně prostorný kurník... celý příspěvek >
Kurník, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Kurník -hřady
Kurník, 13.9.2014 Obsahuje fotku
Kurník.
Výroba moštu, 12.9.2014 Obsahuje fotku
Zahrádkáři si často kladou otázku co udělat s urodou jablek.Jedna z možností je moštování.Podobný problém řeším i já.Nejdříve jsem si zakoupil struhadlo jablek a lis.Jablka si nejdříve umyji, zbavím jadřince, postrouhám a vylisuji mošt.Ten bez uprav... celý příspěvek >
Kurník, 20.8.2014 Obsahuje fotku
Když jsem se rozhodl chovat slepice, musel jsem si zhotovit kurník.Aby to vyšlo levně rozhodl jsem se jej postavit ze dřeva.I podlahu mám dřevěnou 30 cm nad zemí.Vnitřek je postaven tak, abych se v něm mohl pohodlně pohybovat.Na zimu jej ještě... celý příspěvek >
Díry v paprikách, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Jsou to slimáci.Stačí se podívat v okolí rostliny a najdete je tam ani baterku nebudete potřebovat.
Pěstování zeleniny a bylinek v nádobách, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Nělolik let pěstuji zeleninu a bylinky v nádobách.Tato metoda pěstování má mnohé výhody.Na pěstování stačí větší květináče nebo různé nádoby.Zahradní substrát B, nebo kvalitní zemina a vypěstované nebo zakoupené sazenice a pěstování může... celý příspěvek >
Slepice- pomocnice v boji proti slimákům, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Ještě bych přidal pár fotek.Hubení slimáků slepicemi je šetrnější než chemicky nebo máčení v horké vodě, také levná metoda.Slepice májí dobré krmivo.A to jsou potom pěkná vajíčka.
Slepice- pomocnice v boji proti slimákům, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Na zahradě chovám 30 slepic.Jsou to mé pomocnice v boji proti slimákům.Ve výběhu kde se pasou slimáky nenajdu.A v zahradě kde pěstuji zeleninu je sbírám a nosím jim slimáky.Hodně jim chutnají.A tak ekologicky hubím slimáky za pomoci slepic.
Bazalka přestala růst, proč?, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Bazalku si mužete vypěstovat ze semen, a následne ji vysadit na záhon, nebo ji vysadit do květináče nebo nádob.Pro zdárný rust ji třeba pravidelne zalévat a občas přihnojit.Výhodou pěstování v nádobách je možnost přemístění rostliny na vhodnější... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Stačí mít pár vyřazených oken a skleníček je hotový.A jde se pěstovat.Na stavbu skleníčku jsem potřeboval pár oken, které jsem si pospojoval a uložil na staré hranoly, aby okna více vydržela.Skleníček se dá dobře větrat i zálevka rostlin je snadná.Po... celý příspěvek >
Rozmnožování růží, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Ruže rozmnožuji klasickým zpusobem.Po odkvětu ruže, ji odstřihnu na 5 oček.Namočím do vody a do stimulátoru.Vysazuji do pudy zaleji a přikryji zavařeninovou sklenicí nebo odříznutou pet láhví.Zalévám dle potřeby.Láhev sejmu až na jaře.Také sázím... celý příspěvek >
Slimáci, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Slimáky zásadně sbíram pro slepice z míst, kde slepice pustit nemohu a jen z míst kde škodí, jinde si jich nevšímám.Mám 20 slepic.Tam kde jsou slepice slimáka nenajdu.O slimáky se perou.A to jsou potom pěkná vajíčka.A nemusím kupovat přípravky proti... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika