Příspěvky uživatele - 174.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Péče o rajčata, 11.7.2014
Letos pro léto neléto a květnové krupobití mi venku rajčata některá rajčata začínají teprve kvést, na ostatních jsou první zelené plody. Minulou neděli manžel poprvé postříkal rajčata a brambory Acrobatem, protože počasí... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 9.5.2014
Letos též shodou okolností roubuji odrůdy Minisprint a Superstar pro většinu zájemců. Dále mám několik ruských odrůd, Avantgarde na přání, Tasty na přání, Divu, že snad odolá svilušce pro kamarádku. Skoro vše jsem roubovala na Sprinter, na tykev... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 7.5.2014
Po zhlédnutí meteorologických modelů jsem včera vysadila první dávku rajčat na záhon na dvorku, kde jsou trochu chráněná. Mám ještě připravené sazenice, které přijdou na políčko, tam ještě vyčkávám. Taky není čas vše vysadit za odpoledne. Při... celý příspěvek >
Nastja slastena klicivost, 21.3.2014
U Nastěny jsem měla loni i letos 100% klíčivost. Hůře mi vzcházelo Tomatoberry, měla jsem letos semínka od jiného prodejce dovezené z Londýna. Mému dodavateli semen též klíčilo špatně, vzešlo mu jedno semínko ze tří.  Jiřina
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 19.3.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem rozsazovala řízky s kořínky, které byly řízkovány 8.3., kořínky jsou ještě bílé slabé. Rostliny jsem rozsadila do samostatných kelímků. Foto přikládám.  J. 
Jak vyhlíží úroda 2013, 16.10.2013
Dle mne nejde o Melodii. Ta vypadá jinak a v tuto dobu by už měla být otrhaná či opadaná.  Moje je ve sklepě již 3 týdny a to jsem z Vysočiny. Jiřina
Houby z lesa na zahrade, 30.9.2013
Potvrzuji jedlost bedly na obrázku. Snědli jsme je a nic nám z nich nebylo. Očekávám, že ještě nějaké vyrostou.  J.
Nejtěžší rajče, 14.8.2013
Letos poprvé pěstuji Rosevoje serdce. Měla jsem ho k večeři s chlebem s máslem, chuťově překvapivě výborná kombinace, přišlo mi to chutnější než chléb s máslem a drobotina, jak to s chutí konzumuje syn. Rozevoje serdce však slabě roste, na... celý příspěvek >
Co se děje s rajčatami, 29.5.2013 Obsahuje fotku
Nová bych nekupovala, dle mne jde o poškození chladem, sama mám některé rostliny venku žluté, čučí... Čekám na lepší počasí, nebo zajdou. U nás neroste ani teplomilný plevel jako je peťour, čučí a je žlutý.  J.
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013 Obsahuje fotku
Mně osobně papriky ve skleníku nedorůstají do velké výšky, záleží taky na odrůdě. Sázím je raději hustěji, aby vůbec něco narostlo. Přikládám starší foto.  J.
Adéla, 3.5.2013
Neznám u nás odrůdu brambor rezistentní k plísni. (Pokouším se dopídit rezistentních rajčat po světě). Adélu jsme pěstovali opakovaně, pěstuje ji moje tchýně, pěstovali ji lidé v sousedství. Je o něco méně citlivá na plíseň než např. odrůda... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 26.4.2013 Obsahuje fotku
Ukončila jsem letos klonování rajčat. Z Philovy vyseté 4.1. jsem rozpěstovala celkem 20 sazenic. Nejmenší jsou vyfocené na přiložených snímcích. Některé klony jsou i větší. jde o protiplísňovou odrůdu, je určena pro venkovní pěstování, za tři... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 19.4.2013
Sprinter i okurku opatrně bez porušení kořenů uvolním ze substrátu, roubováním jazýčkovou metodou spojím v potřebné výšce, a zasadím zpět, při zasazení se hlubším zasazením jedné z rostlin vyrovná nestejná výška. Nestejnost může být nad místem... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 12.4.2013
S výsevem okurek jsem začínala jako každý rok 1.3., tyto rostliny jsou již připravené k výsadbě a většinu z nich jsem vyexpedovala k přátelům. Další dávku mám asi týden po roubování, čekají na odstranění vršku tykve. Dneska odpoledne budu roubovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika