Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosa, 6.7.2009
A hlavně záleží na rukách, které ji drží. Mám kosu, kterou mi připravil strýc, o kterém vím, že to s kosou umí. Já jsem s tou kosou schopný poséct jen nějakou lebedu nebo kopřivy. Když chci s tou kosou posekat trávu, tak padne tak každé druhé stéblo,... celý příspěvek >
Stromy na dvůr ČD nad zasypanou studnou, 5.7.2009
A jak se to bez problémů tvaruje v šesti metrech?
Kombinace vibrační čerpadlo - tlakový spínač, 4.7.2009
V čem může být problém? Pokud je tlakový spínač v pořádku tak možná čerpadlo nedokáže vytvořit potřebný tlak, protože na to není konstruované, jestli chcete tlak 3 atm a voda je hluboko 18 m, tak potřebujete čerpadlo s výtlačnou výčkou 50. A to každé... celý příspěvek >
Likvidace výhonů šeříku, 28.6.2009
Nechte je tam, budete mít dvoubarevný šeřík.
Zavařování bez cukru, 28.6.2009
Bez cukru zavařuje jedna moje příbuzná, jíst se to nedá, ten cukr tam prostě chybí. Navíc se jí to často kazí, často to zkvasí.
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 28.6.2009
Já bych to , že je potřeba apoň jednou za rok trávník důkladně vyhrabat od namulčované hmoty, netvrdil tak kategoricky. Roky sekám bez koše, nic nevyhrabávám a pro mne trávník vypadá dobře, je hustý a dobře vyhovuje našemu běžnému rekreačnímu... celý příspěvek >
Vytopená zahradní technika, 27.6.2009
Kdysi jsem pracoval v podniku, kde při povodni voda zaplavila stroje, jako první pomoc jsme všechno i elektromotory proplachovali čistou vodou. Co se dělo dál už nevím, protože jsem se toho pak už neúčastnil.
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 26.6.2009
Jestli jste ji neostříhali, tak honem nůžky do ruky a pořádně ji zkraťte, možná se to dá ještě zachránit.
Živý plot z lípy, 26.6.2009
Nijak se o ně nestarám, roste to samo, ani je nestříhám a jsou pěkně husté už od země. Jesli jsou na živý plot vhodné to nevím, protože nevím co udělají za pár let. A už se to ani nedovím, protože jsem dům prodal a předpokládám, že nový majitel je... celý příspěvek >
Živý plot z lípy, 25.6.2009
Před sedmi lety jsem vysadil náleťáky lípy o velikosti od půl metru do 1,5 metru do živéjo plotu,   tak 3/4 metru od sebe. O stromky jsem moc nepečoval a tak to dopadlo tak, že ty větší několik let jen živořily a nepřirůstaly,... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 15.6.2009
Pro PP, podle kterého 2 miliony lidí vypouští fekálie do voteteče bez čištění. Když chcete něco "vědecky" zkoumat, tak musíte zahrnout všechny faktory. A vám tam nějak chybí odhad počtu těch, kteří   fekálie vypouští do... celý příspěvek >
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 15.6.2009
A nebude z té borovice roky místy prýštit pryskyřice?
Habr rezne, usychá, 13.6.2009
Jestli máte dojem, že usychají tak nic nepokazíte, když je hodně sestřihnete. Tím jim zmenšíte plochu listů a nebudou potřebovat tolik vody a snadněj se ujmou.
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 13.6.2009
Ještě, že připouštíte, že je možné se ty odborné názvy učit postupně, zřejmě jsem teprve na samém začátku, tak uvidím jak se to bude vyvíjet. Ale přesto, když se někdo naučí pár   "odborných " názvů ještě neznamená, že je... celý příspěvek >
Borovice v květináči v zemi na zahradě?, 12.6.2009
Borovice v květináči mít můžete, samozřejmě, že je to omezí v růstu, budete mít něco jako bonzaje. Ovšem pokud je budete mít v zemi a květináč bude mít dírky pro odtok vody tak kořeny prorostou těmi dírkami do půdy a jak to pak dopadne si netroufám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika