Příspěvky uživatele - 13.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez po prvním roce po výsadbě, 24.2.2008
Tvar bych chtěl pyramidální, jsou to zákrsky na podnoži M9 odruda Topaz a Rubín, dále Šampion na podnoži M7. Takže raději počkat ještě rok dva a potom postupně vyvazovat větve do vodorovnější polohy.
Řez po prvním roce po výsadbě, 24.2.2008
Mám stromky ve stáří 1,5 roku po výsadbě. Loni jsem je po výsadbě dost ostříhal a v pruběhu roku mi udělaly asi 50cm přírustky. Jak pokračovat letos a příští rok? Zakracovat pořád stejně terminál asi o 20cm mín než kosterní větvě? A nebo už je... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 23.2.2008
Někdo to natírá v pruběhu roku, někdo na jaře a někdo na podzim.
Natírání kmenu vápnem, 23.2.2008
A jaká je nejvhodnější doba na natírání?
Natírání kmenu vápnem, 22.2.2008
Jaké jsou výhody a nevýhody natírání ovocných stromků vápnem a kdy je nejvhodnější doba je natřít a za jaký čas toto natření provést?  Děkuji všem
Samosprašnost a cizosprašnost odrud, 6.8.2007
O včelky nemáme take nouzi, stromky mají teprve rok, ani možná příští rok nepokvetou, nechám to na přírodě a když bude nejhuř tak za dva roky vysadím opylovače a uvidím.
Samosprašnost a cizosprašnost odrud, 6.8.2007
Williamsova čáslavka: je cizosprašná, vhodnými opylovači jsou Boscova lahvice, Konference, Charneuská, neoplodňuje se Avranšskou. Je dobrým opylovačem.Slivon Tuleu gras: jsou cizosprašné. Jako opylovači se osvědčily Stanley, Althanova renklóda, Anna... celý příspěvek >
Samosprašnost a cizosprašnost odrud, 29.7.2007
Vlastím nové stromky jabloní: Rubín, Topaz, Golden Delicius, Šampion, hrušně: Williamsova čáslavka a slivoně: Tuleu gras, Gabrovská.Jaké odrudy sou samosprašné a cizosprašné?A jaké opylovače sou vhodné k těmto odrudám.Děkuji
Williamsova čáslavka a opylení, 27.7.2007
Mám mladé stromky williamsovy čáslavky prvním rokem, jelikož je cizoprašná tak potřebuje blízko opylovače. Nikde v okolí žádné hrušky nejsou, které by byly vhodnými opylovači. Je potřeba dát někde poblíž vhodno hrušku na opylení? Totéž mám i u... celý příspěvek >
Letní řez u nově vysazených slivoní, 7.6.2007
Od podzimku mám nové stromky slivoní. Na všech se vytvořily letos výhony asi 20cm dlouhé. Muže se provést letní řez, nebo stromek potřebuje dobře zakořenit a tento rok raději řez neprovádět. Většina výhonu roste uvnitř.
Podnož a půda, 27.5.2007
Nevím jak je to jinde zvykem dávat na zahradu vojtěšku (jetelinu), ale u nás je to běžná věc, jelikož je to krmivo pro králíky. A už je tam 4. rokem a je to plný trávy a smetanky. Dá se zaorat a dát tam něco jinýho ale raději tam dám stromky a... celý příspěvek >
Podnož a půda, 24.5.2007
Mám na zahradě vojtěšku s trávou.Nadmořská výška je 250m. Puda je celkem dobrá,vzhledem k tomu že v okolí se daří jabloním dobře.Chtěl bych dát odrudu Šampion ale nevím podnož do této lokality,bud A2 nebo JTE-E.Stromek by neměl být větší než 2*2m... celý příspěvek >
Výsadba ovocných stromků do jetele a trávy, 15.5.2007
Vysadím letos na podzim do té vojtěšky (jeteliny) kde už začíná ruzná tráva a smetánka postupně převažovat odrudu Šampion na podnoži JTE-E,A2 nebo něco aby z toho časem byl stromek co se týče do rozměru 2*2 metry cca. Kolem stromku udělat zryté kolo... celý příspěvek >
Problém s mladou hrušní, 5.5.2007
Domnívám se že za to muže ranní mrazík.To stejný mám také i na ořechu.
Výsadba ovocných stromků do jetele a trávy, 3.5.2007
Měl sem namysl jetelinu pro králíky co se dává.Rok od roku se množí mín a mín a tráva ju vždy zahluší,proto se musí aspon tady každé 3 roky ju zavorat a dát jinou.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika