Příspěvky uživatele - 95.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 19.6.2017
Souhlasím s článkem-Moutfield mě velice zklamal a u reklamace byla obsluha spíše sprostá než ochotná.
Rybičky v jezírku umírají, 22.1.2016
Jestliže rybičky (karásci) plavou u hladiny, mají nedostatek kyslíku-karas je dost odolná ryba a tak doporučuji fountánku pro provzdušnění vody.
Plodnost kamčatské borůvky, 4.7.2014
Prosím o radu, mám na chatě(Troják) svah prorostlý mechem.Chtěl bych na tento svah nasadit borůvky.Může mi někdo poradit jak mám postupovat-děkuji za kaqždou radu
Ochrana dřevěného plotu, 4.12.2013 Obsahuje fotku
mám na chatě železniční pražce napuštěné Karbolinem.Jaký nátěr mohu použít abych obnovil impregnaci pražců-schody
Švestka - zákrsek, 18.8.2013
Mám na chatě(Valašsko) zákrsek švestky pátým rokem.Na jaře zakvetla ale pak shodila všechny drobné plody. Proč?
Neznámá fialová rostlina, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Na své chatě na Trojáku jsem objevil tuto rostlinu(nebo houbu?) Nevíte co by to mohlo být-viz obrázek
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 17.5.2013
Bršlice(kozí noha) je také léčivá.Používá se k léčbě dny.Bolestivé klouby se obkládají drcenou bršlicí.kdo nezažil bolesti kloubů, způsobené krystalky kyseliny močové-neuvěří.Bršlici nemusíme jen ničit jako obtížný plevel.
Obydlí pro veverky, 27.3.2013 Obsahuje fotku
Na chatě se nám naučila veverka chodit na oříšky.Po čase ztratila plachost a brala si ořechy přímo z ruky(viz obrázek)Za celé léto spotřebovala asi 15 kg ořechů.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika