Příspěvky uživatele - 246.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 25.9.2015
Na obrázek jsem kouknul a uviděl ten nejhorší výrobek co znám. Je to ovládání plynu ne pro Hondu, ale pro Jikov. Po několika projetí z mini na maxi, jsou aretační zoubky omlety a pružná podložka neni schopna udržet nastavený plyn. Mnohem lepší je... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Pánové, je to ten správný směr!!
Vozik za trakturek, 6.2.2015
Stále nechápu proč se čtyřkolové sekačce na které se můžu vozit říká „traktůrek“. Žádné definici to neodpovídá!!! Tahat za tímto zařízením bez jeho poškození můžete jen malé zařízení jako je válec, postřikovač či něco jiného malého a lehkého. Jestli... celý příspěvek >
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Jeětě bych měl dvě poznámky: 1. Filtr na sitiči byl celý promáčený olejem (předtím kontrolován, vyčištěn a v pořádku). 2. je možné že mi olej přetekl (nepamatuji se) a já ho špatně utřel. Výrobce uvádí že pokud olej nateče mezi nádrž a hlavní... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 25.6.2014
Motorem je Dolmar dobrý, ale štve mně na něm konstrukce krytu nože která se neprakticky čistí. Pokud ale sekáte tak jak říkáte nebude to až takový problém. Lze buďto nechat trávu oschnout a pak ošudlat, já bždy drhnu na mokro a kolem šroubů krytu se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika