Příspěvky uživatele - 59.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzený kapr, 14.8.2014
Na solení ryb před uzením nás norští rybáři naučili tuto vychytávku.Jedna oloupaná brambora se vloží do vody a přisypává se sůl za stálého míchání. Až začne brambora vzlínat, je lák hotov. Laďa  
Brambory v seně, 17.6.2014
Taky přidám svoji zkušenost.Začátkem května posekaná tráva asi 1m vysoká traktorem.Asi 2 týdny ležela na louce a sesychala, parkrát i zapršelo.Jak proschla (již to bylo mokré seno) část jsem shrabal a nanosil na velkou hromadu. Za 14dní jsem... celý příspěvek >
Leze česnek, 14.1.2014
Část česneku jsem taky musel zakryt chvojím, Začaly tam hrabat kočky, tak snad pujdou k sousedum.
Pisčitá půda, 21.4.2013
Písčitou zem má rád i česnek.
Čerpadlo Sigma, 7.6.2012
Zdravím všechny, čerpadlo 32SVA2 vykazovalo sice dobrý výkon při běhu, ale při spouštění byl poslední dobou obrovský problém se zavodňováním a následným spouštěním.Třebaže jsem zalil komplet sání, včetně mašiny, po zapnutí se utrhla... celý příspěvek >
Cibule je velká jak pažitka, 5.6.2012
Dobrý den, letos jsem poprvé, po prostudování tohoto fóra, zasel v půli dubna cibuli.Je začátek června a její velikost se dá přirovnat k pažitce.Přitom ji pravidelně zalévám a okopávám aby se nevytvořila krusta.Dožene cibule ještě výpadek v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika