Příspěvky uživatele - 144.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 36 zadřený motor, 20.6.2014
Aha, děkuji za informaci. Takže, použít původní ložiska a gufera by asi nešlo. To by byla další nemalá investice, protože šetřit na ložiskách se nevyplácí. Ještě popřemýšlím, jestli to má vůbec cenu dávat dohromady. Každopádně všem děkuji za cenné... celý příspěvek >
Husqvarna 36 zadřený motor, 17.6.2014
Díky za názory, asi bych ji zkusil dát dohromady. Na Aukru jsem našel sadu, která by tam snad mohla jít, tady je odkaz. Vypadá stejně jako ten válec co tam mám, ale označení modelu mají uvedený jiný 136/137, šlo by to použít do HQ 36??
Husqvarna 36 zadřený motor, 15.6.2014
Chtěl bych se poradit jestli má smysl opravovat pilu se zadřeným motorem. Pilu jsem rozebral, válec i píst jsou dost odřený, takže je to na výměnu válce i s pístem. Našel jsem, že se prodávají repliky, komplet sada cca do tisíce korun. Originál by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika