Příspěvky uživatele - 110.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
skôr by som povedal, že diskusie môžu viesť k nejakému záveru, preto som ju založil. chcel som zistiť reálnu skúsenosť s uvedenými strojmi. výhody nevýhody, proste veci ktoré sa tých strojov týkajú. nezaujíma ma aká nálepka bude na stroji, či bude... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
ten váš model som pôvedne chcel, len je mimo môj limit. teraz myslím že sa pohybuje okolo 360€, len nemá strunovú hlavu vo výbave, to by bolo ďalších 20-30€, a ešte poštovné by stálo cca 20€(bral by som ho s Čiech, v kamenných obchodoch som ho... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
zdravím, a ďakujem za reakciu. značky Echo a Hitachi veľmi nepoznám, skúsim pozrieť, ale nemyslím že by som to v okolí mohol servisovať. u HQ sa mi pozdávalo príslušenstvo. mimochodom pri tom Dolmare sú tiež dvojramenné popruhy, Stihl má sa mi... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Ďakujem za reakciu. povedal by som že spomenuté stroje sú výborné na taký terén. len asi nebudem investovať tolko, primárne to potrebujem na svoj pozemok ktorý je rovný. len ten potok ho lemuje. teda chcem povedať to, že kompetentný sa o to... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Ďakujem za reakciu. ono nejaké drevinaté rastliny v tom potoku niesú.je tam vysoká tráva, samozrejme nájde sa aj niečo hrubšie. potok nieje velký, kosil som raz s tými bikeovým držadlom, a dalo sa to. vlastne chodil som po dlžke(napr z ľava do... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Ďakujem za reakciu. presne pre tieto výhody som sa prikláňal k Dolmaru. bohužial naživo som sa ešte nestretol zo 4taktom krovinorezom. akú značku a typ krovinorezu máte?
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
zdravím vás, už 4 dni hľadám informácie na fórach, obchodoch, diskusiách a recenziách o výbere vhodného krovinorezu. rád si nechám od vás poradiť, najmä od tých čo vlastnia konkrétne druhy krovinorezov ktoré spomeniem. tu je info: 1. na čo... celý příspěvek >
Návrh filtrácie v jazierku - váš názor, 29.4.2014 Obsahuje fotku
mne sa ten mechanický filter celkom aj pozdával, vlastne to malé čerpadlo čo ide do tých trisiek čístí ten bubon ktorý je z hustého sita(neviem či 200 mikrónov. teoreticky by to malo byť bezúdržbové, len sem tam odkaliť vortex, a do biofiltrácie by... celý příspěvek >
Návrh filtrácie v jazierku - váš názor, 28.4.2014
po dvoch rokoch od založenia témy sa filter nerealizoval, fungoval len pôvodný. pri napúšťaní jazierka som odmeral objem - nieje 35-40 000 litrov ale cca 25000 l.  navrhovaná filtrácia by bola drahá, pracná. v téme Zajímavé ceny... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 28.4.2014
Ďakujem za odpoveď pán Hrkal. mám na vás ešte pár otázok, aby som tu nespamoval, prejdem do témy ktorú som založil pred dvoma rokmi, je tam viac údajov.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 28.4.2014
ospravedlnujem sa, príspevok vyššie patrí mne, nebol som prihlásený. a tá téma kde som riešil filter bola zde.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 28.4.2014
v prvom rade vám ďakujem že ste založili túto tému. kedysi som tu v diskusiách riešil ako vyrobiť filter a podobne... ale nebolo času aby som to zrealizoval. okrem toho predpokladané náklady by boli 1000-1200€.konkrétne v tejto téme to bolo: Návrh... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika