Příspěvky uživatele - 42.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič v 763 mn.m, 18.2.2016 Obsahuje fotku
Moje pokusy s vinicom pod Tatrami.Zilga vysadena na jar 2014 prva uroda 20. augusta 2015.Pestovana bez ochrany von.Bez postrekov.
Cibule ze semena, 18.2.2016 Obsahuje fotku
Cibula The Kelsae sezona 2015 predpestovana sadba, vysev zaciatok januara.Zber polovica augusta.Niektore kusy viac ako 1kg.Pestovane vo Svite 750m.nm.
Micro Tom - miniaturna paradajka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Este jedna fotka ako mierka1,5 l flaska mineralky a Micro Tom na pravo paradajka Red Robin zasadena v kvetinaci priemer 19 cm.
Micro Tom - miniaturna paradajka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Prikladam fotku, mozno postaci ako meritko.Chutovo su na tom tak ze najchutnejsie su v lete ked maju dostatok slniecka.Maju skor tvrdsiu supku.
Micro Tom - miniaturna paradajka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Miniaturne krickove paradajky Micro TomZasadene v kvetinackoch velkosti 12cm.Zaujimava raritka.Daju sa pestovat celorocne na parapete.
Keříčková rajčata v truhlíku, 27.5.2014
Pouzivam substrat Raselina Sobeslav univerzal B oranzove vrece. Hnojiva pouzivam Fert a startovacie od Lebisa.
Keříčková rajčata v truhlíku, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Este jedna fotka papriciek na inspiraciu
Keříčková rajčata v truhlíku, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Este odpoved na papriku pestovanu v truhlikoch.Mam skusenosti aj s paprikou, teda presnejsie s chilli paprickami.Tiez som pestoval v Lebis kvetinacoch.V podstate podobne ako u tych paradajok len paradajky treba viacej zalievat.Pozrite na foto... celý příspěvek >
Keříčková rajčata v truhlíku, 26.5.2014
Zdravim.Pri vysadzani som zamiesal granule Guana do substratu.Potom som prihnojoval hnojivom na kvitnutie Fert.A neskor som dohnojoval biohnojivom
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Nemusite sa bat slniecko ich nespali.U mna svieti od skoreho rana az do 19hTotalna juzna strana plne slnko cely den.Pripajam este fotku nezrelych 100/1000
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravim.Uviazovane neboli.Ale na vrchu kvetinaca bola taka oblukovita konstrukcia cez ktoru som ich zafixoval na zaciatku rastu aby ich neznicil vietor.Da sa to kupit v zahradnictvach.Pozrite na tuto fotku odrody Maskotka pri dozrievani.Tato fotka sa... celý příspěvek >
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Este nejake fotky previslych paradajok 'Hundreds and Thousands' 3 sadenice v 50cm Lebis kvetinaci.
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Nemusite pretrhavat ziadne listky.Je to uplne v poriadku.Ja davam do Lebisovych 50cm kvetinacov 3 sadenice previslych paradajiok.Mrknite na foto z minuleho roka.Odroda Lizzano.
Poradite prosim,rez po vysadbe Toptaste, 28.2.2014 Obsahuje fotku
Toptaste na Myrobalane vysadena na jesen.Mam nejaku predstavu ale keby ste skusenejsi poradili.Chcem to pestovat ako klasicku korunu. Druha fotka je tiez Toptaste ale na St.Julien.Tu chcem zapestovat ako stihle vreteno.Poprosim o radu ako to... celý příspěvek >
Aprimira, 2.10.2013
Zdravim. Chcem skusit pestovat Aprimiru v drsnejsich podmienkach v Poprade asi cca 700m.n.Ma to zmysel skusat. Dakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika