Příspěvky uživatele - 80.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 19.5.2008
Bohužel, vyplatí se (a asi nejen u nás) investovat víc do reklamy než do kvality.
Řez meruňky, 19.5.2008
Problémem lámání loňského dřeva bývá v zanedbaném řezu. Po výsadbě se stromky seříznou, rok nato obvykle taky. Jakmile se na letorostech objeví květní pupeny, pěstitel výchovný řez omezí - "přeci se nebudu zbavovat úrody!" . Z... celý příspěvek >
Brutnák, 19.5.2008
Pokud necháte na vzduchu otevřenou nádobu s vínem - zejména kvalitním, přírodním nedoslazovaným a chemicky nekonzervovaným, je obvykle po pár hodinách k nepití. Macerovat cokoli, aby nedošlo k oxidaci, naoctovatění či jiné chorobě vína... celý příspěvek >
mravenci na růži, 19.5.2008
Dokonce jsem četl, že mravenci na mšice na růže sami roznášejí. Teď ale nevím, jestli to nepsali ve Ferdovi...
Rakytník řešetlákový, 19.5.2008
Skalník
Vodní gril, 19.5.2008
Příspěvky, které tady čtu na téma vodní gril, mi trochu zavánějí rukopisem prodejce. Je zde někdo skutečně nezaujatý, který ve vodním grilu griloval?     Proč to píšu. Dřív jsem griloval na otevřeném grilu - trvalo to dlouho, ale maso... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 19.5.2008
Včely mají instinkt neměnit zdroj snůšky, takže když navštíví nějaké medonosné květy, mají tendenci ten den hledat květy stejného druhu. To napomáhá zdárnému opylení vzdálených švestek i přes hradbu jabloní.
odlomená větev - co s ní?, 12.5.2008
Myslím, že ponecháním přivázané větve stromku neublížíte. To, že opadaly květy a listy nemusí nutně znamenat, že větev odumřela, může to být dočasná reakce dřeviny, která není schopná listy vyživit.     Jabloň ale není zlatice -... celý příspěvek >
ryngle, 12.5.2008
Stříkejte jen ty, co kvetly. Pokud ryngle nekvete, postřik proti pilatce jí nepomůže.
kotlovitá koruna u třešní, 12.5.2008
Hezkýý!   Jestli je mi třešeň něčím sympatická, tak je to její růst - nemusím po ní lozit s pilkou a nůžkama. Proto jí raději nechám takovou korunu, kterou si vybere sama.
Chemické ošetření letos vysazených stromků? Ano nebo ne?, 12.5.2008
Nu, mšice škodí mladým stromkům stejně, možná víc, než dospělým rodícím. Je-li jich mnoho, asi bych s nimi bojoval, i když stromky ještě neplodí (nebo možná tím spíš).  Rez v tuto dobu ovlivníte postřikem stěží.
Pomůže někdo z výběrem motoru, 12.5.2008
To, co píše pan J.S. je beze zbytku pravda. Pokud nejste opravdový motorářský fajnšmekr (to byste se asi neptal), tak ani koupí motoru B-S nijak neprohloupíte. Pro tak jednoduchý stroj, jako je sekačka,  jsou osvědčené a... celý příspěvek >
Napadení jabloní, 12.5.2008
Ty pomoučené listy bych si taky tipnul na padlí, i když je trochu brzy. Tvar listů na Goldenech mi připomíná poškození glyfosfátem (herbicid Roundup), ale jistý si nejsem.
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 12.5.2008
Asi záleží na tom, oč je sekačka se šasím Hecht levnější než originál Honda stejných parametrů.   450 m2 je poměrně málo, na takové ploše se menší spotřeba Hondy výrazněji neprojeví.    Manželka by možná ocenila, že Honda mi... celý příspěvek >
můžu to upotřebit?, 12.5.2008
Já si neumím představit, jak sousedi uklízeli po malířích hoblinama.  Podle toho, jak by vypadaly bych je dal do kompostu nebo použil na topení.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika