Příspěvky uživatele - 75.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sežrané listy u malin, 1.6.2014
Dobrý den, prosím o radu. Mám hodně malin a nyní jsem si všimla, že mi něco žere listy, a to celé.  :(  Na vrškách malin jsou už jenom stonky od listů a postupuje to dolů. Postříkala jsem mospilanem. Mám pocit, že to nepomohlo. Měla... celý příspěvek >
Šalvěj zářivá je letnička?, 1.9.2012
Dobrý den, už nevím co si mám o šalvěji zářivé myslet. Je to letnička nebo trvalka? Vydrží mi na záhoně pár let nebo každý rok se vysazuje?  Na různých servrech jsou různé informace. děkuji Petra
Dithane a Mospilan, 27.8.2012
Dobrý den, mohu smíchat Dithane na plíseň a Mospilan na mšice v jeden postřik nebo to zní jako jeden velký průser?  :) děkuji Petra
Prosím o název keříku, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Prosím prosím, kdo ví, jak se jmenuje to stříbrné vzadu za šalvějí?  :) Děkují.
Žloutnutí plodů okurek, 15.7.2012
Hnojím jednou za 14 dní tekutým cereritem. Tak já nevím.
Žloutnutí plodů okurek, 14.7.2012
Tak mě taky. Vody mají hodně. Kvetou jak o život, akorát ty plody zežloutnou a odpadnou. Nic po nich neleze. Zelenější barvu listů jsem snad ani nikdy neměla, tak já nevím. Nějak se mi letos v tom skleníku nedaří.  :(  Přemýšlím, jestli... celý příspěvek >
Vistárie, 9.7.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda existuje nějaká nižší forma Vistárie a na její barvy. Na netu jsem "vygůglila", že má od 5 do 15ti metrů a jenom fialovou a bílou barvu. Sousedka má žlutou (teda zatím na papírku u rostliny) a tu jsem... celý příspěvek >
Co s těmito výhonky u rajčat?, 16.6.2012
Já bych to bez lítosti odstranila.
Hledám keřík.., 16.6.2012
No já na ně koukám a pořád přemlouvám. Je pravda, že u země jde vidět, že se nějaké maléé výhonečeky snaží. Ovšem je červen a pořád vypadají jako v zimě. Nevím, jestli se mi chce čekat na to, jestli tam zas budu mít hezké keříky nebo rovnou jít a... celý příspěvek >
Hledám keřík.., 16.6.2012
Tak to bylo rychle. Je to třezalka kalíškatá. Vygůglila jsem to jako třezalka - vypadlo hoooodně druhů a já si našla tu svoji. děkujii
Hledám keřík.., 16.6.2012
Dobrý den, měla jsem na skalce 6 keříků, které nejspíše zmrzly. Dávala jsem jim pořád šanci, ale myslím, že je s nimi amen. Teď bych je chtěla nahradit stejnými a nevím co si mám jít koupit. :) Je to listnatý keř, výška cca 40 cm. Dřevnaté... celý příspěvek >
Postřik proti škůdcům jako systémový insekticid, 10.6.2012
Dobrý den, obracím se na zkušené zahrádkáře. Existuje prosím něco podobného jako Careo (postřik proti škůdcům na okrasné rostliny s delším účinkem) na zeleninu? Myslím papriky, rajčata, okurky.  Logicky si myslím, že asi ne, ale raději se... celý příspěvek >
Automatická závlaha ve skleníku, 10.6.2012
Mám kapkovou závlahu od Gardeny se spínacími hodinami a tlakovým ventilem. Zalíváme 4x denně po 5 minutkách. Minulý rok jsme zalívali 2x denně po 15 minutách. Je u toho na hadici nádoba, do které se nalévá tekuté hnojivo a při zalívání se to... celý příspěvek >
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 8.6.2012
Ta půda je kolem divná, protože je vyschlá. Zalívají se jenom rostlinky. Proto mi tam ani nerostel plevel. :) Zalívá se přímo k rostlince 4x denně po 5 minutkách.  Hnojivo mají tak co 14dnů. Odrůdy si nejsem teda vůbec jistá. :(
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 8.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi prosím poradit, co je mému rajčátku? Zvláštní je, že 6 rajčat roste, kvete, zelená se až za horama a 4 rajčata vypadají takhle. Nic po nich neleze. Dostávají stejné množství vody jako ty ostatní, hnojím cereritem (tekutým)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika