Příspěvky uživatele - 103.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velká rostlina/strom vhodná celoročně do bytu, 19.3.2017
Mě ihned napadl některý z ibišků Bláža
Cim zakryt osklivou zed?, 28.1.2017
Je věc názoru, co je hezké a co ne. Příspěvky jsem viděla až dnes, ale Vámi prezentovná stavba se mi velmi líbí, má své kouzlo staré Anglie, případně Francie. Pokud majitel dovolí, vysaďte u paty zdi popínavou hortenzii. Krásně bíle kvete, roste až... celý příspěvek >
Uskladnění jiřin, 4.11.2016
Jiřiny zimuji také ve sklepě, který je velmi vlhký, řekla bych až mokrý, někdy tam protéká i voda. Přezimují vždy dobře. Před uskladněním je však řádně usuším a zbavím zeminy.Pak je uložím do kbelíků nebo otevřených igelitových tašek. Bláža
Javor červený umístění, 2.6.2016
Mám dva červenolisté javory na plném slunci. Kultivary nevím, jeden méně vykrajovaný roste spíše do výšky, druhý hodně jakoby stříhaný spíše do šířky. Oba prospívají na sluníčku velmi dobře, ani při loňských příšerných vedrech a suchu jsem... celý příspěvek >
Poznej ptáka 2, 12.3.2016
Řekla bych, že jsou to pěnkavy, ale odborník nejsem. Bláža
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 30.11.2015
Zapomněli jste na ty nejobyčejnější, nejvoňvější fialky a konvalinky. Žádná péče, nádherná vůně. Z dvouletek chejr. Bláža
Nobvyklá květina k Výročí, 29.8.2015
A co gloriozu? Bláža
Sasanky - kde sehnat?, 8.8.2015
Podívejte se na nabídku pana Basika, dále na lukon-glads nebo lukon-bulbs.Sasanky mají v nabídce. Také jsou obvykle k dostání na zahradnických výstavách na podzim. Bláža
Prosím o nazev keříku, 27.6.2015
určitě nějaký druh hebe
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 2.5.2015
Vzpomínám si, že jsem někde četla, že sedmikrásky se vysemeňují i z rozkvetlých květů.Proto asi máte sekat bez sběru pokosené trávy.Za pokus by stálo místo přesazování otrhat květy a posypat místa v trávníku.Snad to vyjde. Bláža
Co je to za rostlinu?, 19.4.2015
Možná bych tipla adenium Bláža
Prosím o identifikaci kytky, 8.4.2015
Rudbekie, přesný druh nevím. Trvalka, sama se vysemeňuje, pokud ji dáte příležitost, plevelná
Živý plot s užitkem, 11.9.2014
Také já se rozhodla před 2 lety pěstovat pro vnoučata maliny. Zakoupila jsem 3 odrůdy od od různých prodejců. I když jsem dala kompost, zalévala a hnojila, maliny chřadly. Už jsem se chtěla vzdát, až letos na jaře jsem si přečetla, že chtějí... celý příspěvek >
Světlušky 2014, 10.6.2014
Dobrý večer, tak hlásím, že v Dolní Lutyni, okres Karviná dnes v 21.50 hod. zahlédnuty světlušky u lilií na dvorku.Krásná podívaná.Přeji dobrou noc a hodně hezkých pozorování.Bláža
Rozmnožování měsíčních jahod Rujana, 10.6.2014
již několik let obnovuji své měsíční jahody, původně Rujana z vlastního výsevu, sazeničkami náhodně vysetými mezi trvalkami ap. Pravděpodobně jsou monožitwlé mravenci. Loni jsem poprvé zaznamenala odnožující šlahouny.Asi došlo k přenosu pylu z jiných... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika