Příspěvky uživatele - 0.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 4.1.2016
Dobrý den chtěla bych jen vědět ten polystyrén pod tím dazénem stojí na něm celá konstukce bazénu. Uvažujeme o něm ale bojím se aby se ten rám bazénu nepropadl do toho polysterénu. Děkuji noc najbrtová
Bubnová sekačka, 11.6.2015
Díky za názory, no a ohledně té kosy-Už od 15 let jsem s tátou sekal na seno (tedy bratru nějakých 35 roků),kosili jsme od tří ráno ave čtyřech lidech.Posledních 15 let jsem kosil sám sice menší plochu, ale i tak jsem to musel vzít nadvakrát.Je... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 10.6.2015
Zdravím, potřebuju poradit: chci koupit sekačku na seno pro králíky (cca 3000m) a rozhoduju se mezi DAKR TEKTON s motorem Briggs Stratton 650 a nebo VARI AGATHA s motorem XP 200.Obě mají podobný výkon i cenu.Má někdo zkušenosti s těmito motory?U mě... celý příspěvek >
Krovinorez funguje jen vodorovne, 4.7.2014
Zdravím, já měl podobný problém, stroj jsem nastartoval položený na zemi, přidal na plynu a vše vpohodě, jakmile jsem ho zvedl, chcípnul a ani nešel nastartovat.Nakonec to byla prasklina na sací hadičce mezi nádrží a karbecem.Když jsem ho zvednul,... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 30.5.2014
kraliky chovám asi 20 let a ockuji je s koxidiciozou jsem zápasil spomocí sulfamidinu ale nikdy ne zcela bez ztrát poslední 4roky jsem dal na radu znameho a kralikum jednou týdně podávam vrbové větve a 4 roky jsem sulfamidin nepoužil doposud poblem... celý příspěvek >
Hecht 145, 26.5.2014
Díky, mám od Hechtu pilu 5 let a naprostá spokojenost.Na křoviňáky jsem četl všelijaké recenze ale na tomto foru jim nějak víc věřím.Není nad zkušenosti majitelů stejného stroje.
Hecht 145, 25.5.2014
Máte někdo konkrétní zkušenosti?Zajímá mě hlavně spolehlivost, starty a taky výkon (ostružiní, bodláky).Uvažoval jsem i o hecht 154 (karburátor Walbro),ale mám omezené finanční možnosti.Díky.
Sekačka s motorem Jikov, 22.5.2014
Zdravím, mám starší bubnovou sekačku a potřebuju vyměnit svíčku.Byla tam letitá N15YC, v prodejně mi prodali adekvátní náhradu NGK BP6HS.Stuená startuje perfektně ale s teplým motorem ani ťuk.Půl hodiny sekám a když si dám pauzu, tak nastartuju až za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika