Příspěvky uživatele - 125.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Navýšení terénu trávníku, 9.10.2018
Plocha: cca 60 m² Poloha: minimálně zastíněno, u domu na jiho-západní straně Svažitost: cca 2% Jak moc to spěchá: vůbec - řádově rok, dva není problém Finančně: bez zbytečných investic Suma sumárum: klidně to vyseju celý... celý příspěvek >
Navýšení terénu trávníku, 8.10.2018
Na jaře jsme vyseli trávník Aros Eko+ hřištní. Nyní by jsme potřebovali zvýšit terén trávníku o cca 2-4 cm. Je možné to udělat v jednom kroku, aniž bychom zahubili trávník? Kdy je na to nejlepší doba? Čím terén navýšit? zemina+písek?
Thůje nebo jiný jehličnan do květináče, 7.7.2016
Dobrý den, rád bych se zeptal jakou odrůdu thůje případně jiného jehličnanu do betonového truhlíku o velikosti 760mm / 380mm / 330mm. Měl by být celoročně zelený - max výška 60-70cm a měl by růst minimálně. Tzn. rád bych udržel max výšku těch... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 15.5.2015
dekuji moc... Mame pozemek, na ktery cely den pali slunko, ani kousek stinu a proto ta fotbalova smes, ta nam byla doporucena..
Flekaty travnik, 15.5.2015 Obsahuje fotku
nevim jestli je to dobre videt, zkusila jsem fotku konecne otocit a oznacit kvet, ktery se obcas v travniku vyskytuje a o kterem se domnivam, ze by mohla byt lipnice.. jenom ty kvety jsou takove do fialova..
Flekaty travnik, 15.5.2015
Dekuji mockrat, projdu to a podivam se... neco v travniku kvete, s nazim se to vytrhavat co to jde, ale ma to spis ty kvety fialove, nez takoveto zelene.. sekacka je uplne nova, loni sme pouzivali vretenovou, jenom kdyz sme potrebovali travnik... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Zkousim poslat znovu snad spravne otocene
Flekaty travnik, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Zkusila jsem najit svetle, ale ne suche misto a vyfotila jsem to... Myslim, ze v pravem hornim rohu vidim lipnici, tak ste asi meli pravdu :(
Flekaty travnik, 14.5.2015
dekuji jak vecer dorazim domu zkusim to nafotit.. loni sme sazeli je to Barenbrug SuperSport..
Flekaty travnik, 14.5.2015 Obsahuje fotku
takto vypadal travnik jeste pred tydnem...
Flekaty travnik, 14.5.2015
dekuji za informace.. moc mne to nepotesilo, jeste loni sme meli luxusni husty travnik :(.. na podzim sme ho nejakym blbym hnojenim spalili na nekterych mistech a predpokladam, ze diky tomu se tma rozmohla lipnice, pokud by byl porad tak husty, tak... celý příspěvek >
Jaka odroda?, 21.4.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, vedel by mi nekdo poradit o jakou odrodu hrusne se jedna? V zahradnictvi pri koupi nam jenom rekli, ze je to vhodna odroda ke Konference. Dekuji.
V kterem roce by mohla hruska zacit plodit?, 20.4.2015
pokud ano tak jsme velice rada... jeste jsme kvetni pupeny nezazila, tak to nevim posoudit, ale tyhle vypadaji stjene jak ty lonske a ty kvetni nebyli..
V kterem roce by mohla hruska zacit plodit?, 20.4.2015
je to Konference..
V kterem roce by mohla hruska zacit plodit?, 20.4.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, na pozemku mame vysazenou hrusku, letos dva roky.. Chtela bych se zeptat, ve kterme roce by mse mohli ocekavat prvni kvety a jak hrusni pomoct, aby kvetla? Dekuji za informace. Prikladam foto hrusky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika